Váhy na mesiac január

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

už v roku 2018, v auguste, v období krvavého splnu, sa spustila silná energia, ktorá sa niesla v duchu očistných procesov a táto by mala nastaviť každému rovnú cestu v roku 2019. Podľa toho, aby sa každý pohol takým smerom, ako si zaslúži. V minulom roku od septembra, ak vám nejaké veci nevyšli, ak ste zrazu ukončili nejaký vzťah, alebo rozviazali pracovnú zmluvu, nemajte hlavu v smútku – bol to silno čistiaci proces (aj keď sa vám možno v niektorých situáciách zdal drastický a smutný), ale všetko to malo byť. Vyčistilo sa vám v živote zlo, neporiadok, záležitosti a osoby, ktoré tam nemali patriť. Padla opona a váš sebaklam nahradil obraz reálnej situácie.

December mohol byť pre viacerých psychicky náročný z dôvodu pocitu neistoty. Ale zdôrazňujem: Bol to len ozdravný proces. Rok 2019 bude priať tým, ktorí sa dlho trápili, boli uväznení v situáciách, ktoré vyzerali, že sa nezmenia… Nečakane sa začnú otvárať nové možnosti, do života vám vstúpia mnohé príležitosti, ktorých sa netreba báť. Vstúpte do neznáma, dajte šancu novému! Bude to váš ozdravujúci proces. Vaša skúška – zanechať všetko zlé z minulosti a otvoriť sa novým dimenziám. Dobrý čas na zmenu práce a začiatok podnikania. Čas pracovať na sebarealizácii a na raste svojho ducha.

Nedajte šancu vášmu strachu, ale snívajte a vizualizujte si všetko, čo si prajete. Vesmírna energia v tomto roku praje dobrým, čestným a tým, ktorých v minulosti postretla nespravodlivosť a krivda.

A tak sa staň.

Šťastný nový rok 2019 Vám praje Vaša

Katarína

Váhy na mesiac januárVáhy 

Prognóza na rok 2019:

Váhy, v tomto roku je pre vás veľmi podstatné, aby ste vedeli ukončiť svoje vnútorné boje a prehltnúť nespravodlivosť z minulosti. Ste jediné znamenie, ktoré má veľmi silno svoj osud v rukách. Ale v budúcnosti už nebudú môcť byť vaši démoni z minulosti!!! V trvalých partnerských vzťahoch tiež neriešte minulosť a staré resty. Zamerajte sa na nový vývoj partnerského vzťahu, v ktorom bude menej výčitiek a obviňovania. Ale ak vaše partnerstvo je naozaj neplnohodnotné a degraduje vás, tak v ňom už dlho neprešľapujte!

Nezadané Váhy, máte veľmi dobrý rok na to, aby ste našli plnohodnotné partnerstvo. Ak stretnete túto osobu, v prvom rade musíte pociťovať silu aj na intelektuálnej, estetickej a kariérnej stránke. Len si nesmiete túto osobu zidealizovať, lebo nikto nie je úplne dokonalý. Odložte svoju prílišnú kritickosť a v roku 2019 môžete nájsť partnera, ktorý vám bude rozumieť na celý život.

V pracovnej oblasti sa vám bude dariť, ak sa nebudete nútiť robiť niečo, čo vás už nebaví. Rok 2019 vám bude priať v osamostatnení sa, môžete začať podnikať v niečom, čo ste už dlho chceli uskutočniť. Nedajte sa zastaviť vašimi obavami, vesmír vám praje a aj vy, čo ste zamestnaní, prehovorte o vašich požiadavkách, je čas na postup a zvýšenie financií, ale úspechy môžete mať aj v zahraničí.

Pokiaľ ide o zdravie, pozor na priedušky a hrdlo, zápaly. Zo psychického hľadiska neduste v sebe to, čo je nevypovedané.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a zistiť, aké tajomstvá pred vami skrýva?

600_jasnovidka_katarina1-400x3001Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne.

Save

znamenieVáhy

Váhy (24. September – 23. október)

Manželstvá Váh

Láska Váhy

Váhy milujú nežne

Váhy sú umelcami lásky

womangalérie VŠETKY