Lev na mesiac august

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

ocitli sme sa uprostred leta a ak sme si ho náhodou nestihli naplno vychutnať, máme ešte pred sebou jeho druhú polovicu, aby sme si to užili a skúsili zrealizovať aspoň niektoré zo svojich letných snov. Pre niekoho sú to príjemné chvíle oddychu niekde pri vode a s dobrou knihou, pre iného romantické dni a noci so svojou láskou, ďalší si chcú užiť zábavu, či cestovanie s partiou kamarátov, spoznávať nové miesta a ľudí a okúsiť aspoň niečo z toho, čo k letu patrí. Ešte predtým však nezaškodí prečítať si aktuálny horoskop, aby sme vedeli, čo všetko nám ďalšie letné dni môžu priniesť,, na čo by sme sa mohli tešiť a na čo si radšej dať pozor. Okrem toho Vám prezradíme, aký talizman Vám môže priniesť šťastie a akú veštbu Vám na mesiac august prinášajú mystické runy…

Užite si krásne leto! J

Jasmína

Lev

Lev

Láska a vzťahy:

August je pre Levov veľmi zvláštny mesiac – na jednej strane vám môže dopriať veľa príjemných vecí, ale na druhej strane vás rozhodne nebude šetriť! Na začiatku mesiaca bude spln a ten u vás opäť otvorí tému lásky. Ak žijete v šťastnom partnerstve, mali by ste si svoju lásku strážiť a chrániť ako oko v hlave, pretože v opačnom prípade by mohli vzniknúť nedorozumenia. Dobrá rada znie: Odhoďte svoj cynizmus a aroganciu a po 23. auguste sa začnite trochu mierniť, inak by okolnosti mohli s vami poriadne zamávať. Pozor na tajné letné romániky – najmä na také, ktoré mali ostať iba vaším tajomstvom. Niekedy sa môže stať, že ten druhý to berie vážnejšie ako vy…!

Ak patríte k tým, ktorí majú pocit, že v uplynulom období v záujme iných zanedbávali svoje 

vlastné záujmy a potreby a teraz si chcete všetko odrazu vynahradiť a užívať si, nemali by ste zabúdať na ľudí, ktorí celý ten čas boli po vašom boku.

Kariéra a financie:

Napriek tomu, že sa hovorí, že odvážnemu šťastie praje a že tým, ktorí si idú pevne a neochvejne za svojím cieľom, sa darí, skôr ako sa vydáte novou cestou a skúsite niečo nové, všetko si dôkladne premyslite, zvážte všetky „pre“ a „proti“ a až potom sa rozhodnite pre zmenu. V závere augusta Slnko prejde do znamenia Panny a to je pre vás symbolom peňazí a majetku. Všetko nasvedčuje tomu, že možnosti vyššieho zárobku sú na ceste.

Zdravie:

V horúcom letnom mesiaci by ste si mali dávať pozor na svoje srdce. Nezaťažujte ho veľmi a sledujte svoj krvný tlak. Mimochodom, kedy ste boli naposledy na krvných testoch? Máte v poriadku cukor, cholesterol a iné veci…?

Talizman:

Vládcom vášho znamenia je Slnko. Tento symbol (najlepšie, ak je v kruhu) umocňuje vaše psychické a fyzické sily. Môžete ho nosiť ako prívesok, na brošni, ako prsteň, alebo si symbolom Slnka označte veci, ktoré bežne počas dňa potrebujete.

Čo vám veštia runy?

Strata konania

Dostanete správu, ktorá nebude dobrá.  Bude to niečo, ako keby brána do tmy bola otvorená. Zľaknete sa a stiahnete sa do svojho vnútra. To je rozumné. Ale nestrácajte v tejto fáze pevnú pôdu pod nohami. Uvedomíte si, že zlé správy otvárajú cestu pre nový začiatok. To, čo sa javí ako čierna budúcnosť, nemusí byť až také zlé. S pomocou rozvahy a sily prekonáte prekážky. Počúvajte svoje pocity. Možno sa vo vašom srdci prebúdza láska…

Save

Save

Save

znamenieLev

Lev (23. júl – 23. august)

Manželstvá Levov

Manželstvá Levov

Láska Lev

Srdečný a márnivý Lev

Lev je kráľovsky nenásytný

womangalérie VŠETKY