Panna na mesiac november

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

život nie je jednoduchý a často nás zaskočí udalosťami, ktoré sme nepredvídali ani vo sne. Niekedy celkom nečakane môžeme zažiť veci, ktoré nás potešia a príjemne zahrejú pri srdiečku, no a inokedy s nami osud riadne zamáva. Ak by sme to však mali jednoduché, asi by sme si nedokázali tak oceniť a s pôžitkom vychutnať tie vzácne a neopakovateľné okamihy, ktoré predsa len prichádzajú, a to v každom období nášho života.  No a keďže sychravé obdobie pokročilej jesene býva náročné a všetci potrebujeme byť pozitívne naladení a cítiť sa dobre vo svojej koži, prečítajte si, akú bylinku si žiada vaše znamenie zverokruhu, aby ste boli nielen v pohode, ale aby ste dokázali aj úspešne skrotiť niektoré z problematických vlastností Vášho znamenia. Želám Vám, aby aj vďaka tomu boli Vaše jesenné dni krajšie.

Jasmína

PannaPanna

Láska a vzťahy:

Zadané Panny, máte pocit, že váš partner sa v poslednom čase nejako zmenil? Až vás to občas doháňa ku žiarlivosti?

Alebo nebodaj máte pocit, že niekto iný by možno bol lepší a urobili by ste s ním väčšie šťastie? Stop! Ak vás chytajú takéto nálady, dajte svojim negatívnym myšlienkam stopku a radšej sa sami zamyslite nad tým, čo by ste mohli urobiť v záujme toho, aby váš partnerský život bol krajší, sviežejší a aby ste sa zbavili stereotypu. Trochu snahy sa vyplatí. A ak by ste práve v novembri stáli pred pokušením rozísť sa s partnerom, s ktorým ste už dlhší čas, verte, že o pár mesiacov sa vám ten, na ktorom teraz môžete oči nechať, bude zdať úplne nezaujímavý. Nerobte preto v láske radšej žiadne radikálne rozhodnutia! Panny, ktoré sú zatiaľ nezadané, mali by ísť aj do rizika a dať najavo viac svoje city osobe, po ktorej túžia. V rodine možné práve teraz ožijú nejaké dávne spory, ktoré ste riešili už v minulosti, ale nedoriešili. Nenechajte sa strhnúť emóciami – snažte sa byť nad vecou.

Kariéra a financie:

Možno ste si už všimli, že v práci okolo vás vládne napätie – páčilo by sa vám oveľa viac, keby bola pohoda, ale v novembri to tak nie je. Dávajte si viac pozor na to, čo poviete, aby ste sa niekoho nedotkli, alebo aby ste nepôsobili povýšenecky. Zvlášť opatrní buďte aj pri pracovných stretnutiach – je možné aj to, že vás sklame niekto, od koho ste mali veľké očakávania. Financie sú v pohode, ale nemali by ste veľmi vyhadzovať. Venujte sa teraz najmä takým finančným záležitostiam, z ktorých môžete mať prospech.

Zdravie:

Asi by ste mali menej pracovať, pretože hrozia problémy s chrbticou – je možné, že budete musieť vyhľadať aj ortopéda a absolvovať aj rehabilitácie. Telo vám samo prezradí, čo robíte zle – je možné, že sa ozvú aj nejaké zdravotné problémy z minulosti…

Bylinka, ktorá vás pozitívne naladí:

Zemežlč lekárska

Čo vás môže trápiť: Patríte k ľuďom, ktorí túžia druhých potešiť a niekedy vám padne ťažko povedať „Nie“. Niekedy až priveľmi lipnete na povinnostiach a dodržiavaní disciplíny a odriekate si radosti a potešenia, niekedy aj zabúdate na vlastné ciele. Nesnažte sa vnímať život ako drinu, ani tento názor nevnucujte iným, ale nenechajte sa ani využívať. Ak vás trápi niektorá z týchto vlastností, skúste Bachove kvetové esencie, konkrétne Zemežlč lekársku.

Save

znameniePanna

Panna (24. august – 23. september)

Manželstvá Panien

Láska Panna

Panna je pozorný milenec

Panna je síce málo iniciatívna, ale spoľahlivá

womangalérie VŠETKY