Farebné novinky pre dokonalé líčenie

Paletka očných tieňov inšpirovaná japonským dezertom Mochi

S novými paletkami očných tieňov Love You So Mochi inšpirovanými obľúbeným japonským dezertom “Mochi” si užiješ veľa zábavy! Oba farebné varianty – v pastelových a broskyňových tónoch, ponúka obláčikovo mäkkú na dotyk hodvábnu textúru každého z 10 očných tieňov s matným aj trblietavým finišom pre jednoduchú aplikáciu a bezchybný výsledok. Na záver pre vás máme malé upozornenie: Textúra pripomínajúca marshmallows môže viesť k láske na prvý pohľad. J

pre dokonalé líčenie

Paletka troch duochromatických rozjasňovačov

Tri duo chromatické rozjasňovače v jednej palete? Vyskúšaj paletku Love You So Mochi, ktorá obsahuje tri jedinečné odtiene rozjasňovačov odrážajúcich svetlo a vytvárajúcich ilúziu trendy mokrého efektu. Rovnako ako pri očných tieňoch je textúra rozjasňovača mäkká ako obláčik, pripomínajúca textúru ryžového koláčika “Mochi”. Paletku môžete dostať v dvoch variantoch.

 pre dokonalé líčenie

Sada siedmich syntetických štetcov v holografických farbách

Našli ste už svojho parťáka na kontúrovanie a rozjasnenie tváre? Zoznam sa s novým holografickým radom štetcov Holographic Halo Strobing Brush Collection. Ide o 7 štetcov so syntetickými super mäkkými štetinkami, s ktorými posuniete svoje umenie s líčením na vyššiu úroveň.

Ľahký rúž s našľahanou textúrou a púdrovým finišom

Našpúľte pery a začnite púdrovať! Zoznámte sa s hebkým vankúšikovým aplikátorom, ktorý prináša nový rúž Powder Puff Lippie s našľahanou textúrou pre dokonalý púdrovo jemný finiš. Zahaľte svoje pery do jedného z ôsmich živých odtieňov, od teplých marhuľových tónov, cez žiarivo červenú a ružovú až po studenú slivkovú.