Osviežujúce leto plné farieb

K letu neodmysliteľne patria svieže vône a pestré farby. Užite si obľúbené ročné obdobie s legendárnou značkou Dermacol. Produkty na starostlivosť o pleť, telo aj nechty sú voňavé, ošetrujúce, ale aj pestrofarebné. Všetky pripravené na okamžité použitie doma, a zároveň ideálne na cesty.

leto plné farieb

Prírodné pleťové vody z kvetov ruže, levandule a jazmínu

leto plné fariebDermacol uvádza na trh tri prírodné pleťové vody, ktoré sú vhodné na každodenné použitie. Osviežujú, hydratujú a upokojujú pleť, zároveň fixujú make-up. Sú ideálnym pomocníkom do kabelky. Použiť ich môžete v rušnom veľkomeste, na slnečnej pláži aj na horskej túre. Pomocou rozprašovača je možné aplikovať ich priamo na tvár i na pokožku celého tela namiesto parfumu.

 1. Osviežujúca Ružová voda obsahuje výťažky z ruže damascénskej. Pleť nielen osviežuje, ale aj jemne vypína a tonizuje. Zároveň má upokojujúce účinky. Blahodarná vôňa pomáha harmonizovať myseľ a navodzuje dobrú náladu. Používajte na dočistenie tváre po odlíčení alebo na make-up pre jeho zafixovanie a osvieženie.
 2. Upokojujúca Levanduľová voda vďaka výťažkom z levandule lekárskej upokojuje podráždenú pokožku a zmierňuje jej prípadné začervenanie. Má aseptické účinky – ošetruje akné, upokojuje pokožku po nadmernom slnení, holení a podobne. Uvoľňuje napätie, pôsobí relaxačne a podporuje pokojný spánok.
 3. Tonizujúca Jazmínová voda s príjemnou vôňou tejto omamnej rastliny pomáha odbúravať stres a napätie. Zmyselná aróma jazmínu má relaxačný účinok a pokožku príjemne rozvonia.

Prírodné pleťové vody, Dermacol – 5,69 eur/100 ml

Parfumované telové spreje

leto plné fariebUž ste objavili osviežujúce letné parfumované telové spreje, ktoré dodajú pokožke jemnú vôňu a zbavia ju aspoň na okamih pocitu tepla? V kancelárii alebo počas cesty v sparnej horúčave sú ideálnym pomocníkom Telové spreje od značky Dermacol. Vďaka obsahu panthenolu a extraktu z uhorky hydratujú pokožku a okamžite vás prenesú do zamilovaného Portofina, nočného St. Tropez, na slnečnú pláž Waikiki alebo na známy party ostrov Ibizu. Stačí len stlačiť rozprašovač a privoňať.

 1. Ibiza Party – parfumovaný telový sprej s exotickou vôňou granátového jablka a malín. Dodáva pokožke jemnú a sladkú vôňu, ktorá pripomína náladu teplých letných dní.
 2. Portofino Kiss – s povznášajúcou vôňou citrusov pokožku jemne rozvonia a osvieži. Jedinečná kombinácia ovocných a kvetinových tónov povzbudí vaše zmysly.
 3. Tropez Night – s tajomnou vôňou bergamotu a bielych kvetín. Zvodný opar zahalí vašu pokožku do zmyselného závoja a navodí romantickú náladu.
 4. Waikiki Sun – s hrejivou kombináciou vôní vanilky, exotických kvetín a šťavnatých pomarančov. Telo zahalí do rafinovanej vône a jemne podčiarkne jeho zmyselnosť.

Parfumované telové spreje, Dermacol – 5,29 eur/150 ml 

Manikúra a pedikúra nielen na cesty

Lámete si hlavu nad tým, ako sa postarať o perfektnú manikúru aj počas dovolenky bez toho, aby ste vláčili veľké balenia odlakovača? Dermacol pripravil unikátne ODLAKOVACIE TAMPÓNIKY, ktoré sú na cesty ako stvorené. Praktické balenie obsahuje 32 odlakovacích tampónikov bez acetónu s príjemnou vôňou ananásu.

Odlakovacie tampóniky Dermacol kúpite za 3,95 eur.

leto plné fariebOzvláštnite svoje nechty letným kokteilom farieb Dermacol mini lakov na nechty – vydržia až päť dní, neolupujú sa, nestrácajú lesk a neblednú!

 • Textúra skvele priľne k nechtu a po zaschnutí vytvorí film odolný voči poškodeniu.
 • Vysoká koncentrácia pigmentov zaisťuje vynikajúce krytie aj pri jednej vrstve. Pre intenzívnejšie farby a predĺženie výdrže laku na nechty aplikujte dve vrstvy.
 • Ihneď po aplikácii sú nechty nádherne lesklé, intenzita sa nevytráca počas celého nosenia.
 • UV filter zabraňuje blednutiu a zožltnutiu farby.
 • Klinický test potvrdil, že lak vydrží perfektný celých 5 dní* aj bez použitia podlaku a ochranného nadlaku

Neónový mini lak na nechty, Dermacol – 1,89 eur/5 ml

* testované in-vivo

leto plné farieb

Prajeme vám krásne leto!

Váš #Dermacol_cz_sk 

Čitateľská súťaž !!!

Odpovedzte na súťažnú otázku a piatich z vás vyžrebujeme a odmeníme. Víťaz získa letné kozmetické novinky od značky Dermacol v hodnote 30 eur.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!
 
 

Výhercovia:

1. Magda Bubnášová
2. Zuzana Beránková
3. Iveta Brodzianska
4. Michaela Kmeťová
5. Zuzana Bíró Telky