SPÄŤ
Telo

Krásna nielen na sviatky

Od: Jana Vančová 1.12.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Aj vy sa už tešíte na vianočné sviatky? A tiež by ste chceli počas najkrajších sviatkov roka zažiariť v plnej kráse? Úžasná predstava, ale asi iba máloktorá z nás prežíva toto predvianočné obdobie pokojne. Skôr opak býva pravdou, pretože skôr než sa všade rozhostí vianočná atmosféra, musíme ešte stihnúť veľa povinností. Aby sme však na Vianoce a na Silvestra žiarili krásou aj my, a nielen vianočný stromček, tu je zopár tipov.

Ako na to? 

Krásna nielen

Blahodarný kúpeľ nás zbaví stresu

Krásna nielenAby sme sa výborne a sviatočne cítili, mali by sme si aspoň trochu oddýchnuť a uvoľniť sa. Ak to na Štedrý deň nie je možné, skúsme si takýchto 20 – 30 minút „ukoristiť“ pre seba a svoju krásu deň vopred. Ak sú už darčeky pobalené a všetko, prichystané, doprajme si uvoľňujúci kúpeľ, napríklad Karlovarskú kúpeľovú soľ Arnika od Reginy

Krásna nielen

Takto si odpočinie nielen telo, ale i duša. No a aby si oddýchla a ožila aj pokožka našej tváre, dobre urobíme, ak si počas kúpeľa nanesieme pleťovú masku, napríklad Pleťovú masku s elastínom. Bude počas kúpeľa pôsobiť ešte intenzívnejšie a pokožku krásne vzpruží. 

Po kúpeli si doprajme ešte striedavú sprchu teplou a studenou vodou, čo má na pokožku tela mimoriadne priaznivý vplyv. Okrem toho to pôsobí aj proti celulitíde. V prípade, že sa chystáme na Silvestrovskú oslavu, veľmi dobre urobíme, ak si takýto skrášľujúci rituál doprajeme popoludní. Skôr, než sa vychystáme zabávať sa.

Krásna nielenVoňavá bodka za kúpeľom

Keď sa osušíme, rozhodne by sme mali venovať pokožke svojho tela ešte malý ošetrujúci rituál v podobe Mandľového oleja od Reginy.  Našu pokožku zahalí do jemného a hodvábneho závoja a príjemnej mandľovej arómy. Po takomto ošetrení bude naša pokožka prirodzene vláčna a krásne vyživená. A my sa budeme cítiť nádherne a uvoľnene vo svojej koži.

Krásna nielenOčarujúca tvár

Či už trávime sviatočné chvíle so svojimi najbližšími, alebo sa chystáme na párty medzi sviatkami, alebo na silvestrovskú zábavu, bez peknej úpravy tváre sa asi nezaobídeme. Samozrejme, nemusíme to preháňať. Ale aj vtedy, ak budeme sviatočné chvíle tráviť len so svojimi najbližšími, určite sa budeme sviatočnejšie cítiť, ak jemne zdôrazníme to, čo je na nás pekné a zamaskujeme to, na čo nechceme upozorňovať.

Najprv zjednotíme tón pleti tónovacím základom vhodného odtieňa. Dodá našej pleti pekný a jednotný tón i vzhľad. Krásna nielenMôžeme použiť napríklad  Make up s púdrom od Reginy a nezabudnime ani na osvieženie líčok, hoci aj lícenkou Minerálna červeň, ktorú si možno vybrať zo štyroch krásnych odtieňov. Určite na to nezabudnime, pretože práve toto dodá našej tvári zdravý a svieži vzhľad. Ak sa vám chce trochu zaexperimentovať, skúste radu vizážistov, ktorí odporúčajú, na líčka najprv naniesť trochu bronzera a rozotrieť ho do stratena a až potom dodať líčkam jemný akcent v podobe nepatrného množstva ružovej lícenky.

Nezabudnuteľný pohľad rozžiarených očí

Krásna nielenBez krásne nalíčených očí by to jednoducho nebolo ono! Ak patríme k minimalistkám, úplne postačí, ak si oči zvýrazníme kajalovou ceruzkou, alebo použíjeme očnú linku. V prípade, že sa rozhodneme pre Očnú linku alebo Ceruzky na oči R-matic od Reginy, ktoré sú na výber v rôznych farebných odtieňoch, úspech je zaručený. Krásna nielenNo ale ak sa chceme trochu odviazať a popustiť uzdu svojej fantázii, orámujme si oči čiernou kajalovou ceruzkou (zvonku i zvnútra)  a potom si ich ešte môžeme vytieňovať pomocou viacerých farebných odtieňov – použiť môžeme napríklad Minerálne očné tiene od Reginy. Dlhé a nežné riasy nám zaručí kvalitná maskara, napríklad Mascaro Creme Predlžujúca, s vitamínom E , no a ak sa chystáte tancovať a zabávať na Silvestra, skvelá voľba bude vodovzdorná riasenka – oboje od Reginy.

Krásna nielen

Krásna nielen

Zmyselné pery vyčarí rúž…

Svieži a šťavnatý vzhľad našim perám dodajú kontúrovacie ceruzky, kvalitné rúže a lesky. Stačí si vybrať odtieň, ktorý nám pristane a hneď budeme pôsobiť krajšie a výraznejšie. Ak chcete, aby pery vyzerali naozaj príťažlivo a aby rúž na nich aj dlho vydržal, môžete vyskúšať napríklad  Rúž zlatý od Reginy, vďaka ktorému si môžete vychutnať dlhotrvajúci efekt na perách a cítiť sa naozaj príjemne a výnimočne. Navyše, tento rúž, rovnako ako aj ostatné, je obohatený o vitamín E, ktorý je potrebný pre vláčnosť a hebkosť pier.

Krásna nielenA mimochodom, určite nezabudnite na nechty!

Samozrejmosťou sú upravené a nalakované nechty. Či už máte svoju nechtovú dizajnérku, ktorá vám pravidelne upravuje a skrášľuje nechty tými najrozmanitejšími lakmi a kreáciami, alebo si nechty upravujete samy doma, dôležitá nie je ani tak farba laku, ako skôr to, že nechty musia byť upravené. Ak sa vám za iných okolností páči francúzska manikúra, urobte tentoraz výnimku a upravte si takto nechty zase potom, keď pôjdete po sviatkoch do práce. Počas sviatkov si vyberte radšej niektorý z krásnych farebných odtieňov rýchloschnúcich lakov na nechty z bohatej palety od Reginy. Vďaka nim budú vaše nechty krásne a dokonale upravené doslova za chvíľu. A potom budú krásne nielen sviatočné chvíle, ale aj vy…

womangalérie VŠETKY