SPÄŤ
Móda a krása

Rozpáľte mrazivé dni červenou!

Od: Jana Vančová 3.1.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

S prichádzajúcimi mrazivými dňami prinášame trendy červenej farby. Je neskutočne sexi a rozpáli aj tie najmrazivejšie teploty!

Farba vášne pre ryšavky

Červená farba sa hodí najmä jesennému typu ženy. To je žena, ktorá má svetlé až strednehnedé vlasy a svetlú pleť. Tieto typy žien majú často aj pehy, a práve preto sa im červená farba krásne kontrastne hodí.

Rozpáľte mrazivé

Nezúfajte však, ak ste iný typ. Ak červenú skombinujete a vytvoríte krásny look, určite vám budu všetci závidieť. Na trendy farbe je predsa najlepšie, že ju môžete ukázať takmer na akomkoľvek kúsku.

Rozpáľte mrazivé

Nápadné líčenie

Do spoločnosti, ale aj na bežné nosenie, sa skvele hodí krvavočervený rúž či červené nechty. Zvyšok mejkapu už bude jednoduchý, pretože k výraznému rúžu sa hodia najmä jemné oči. Môžete však staviť aj na look zo 40-tych rokov, ktorý je veľmi šik a použiť tekutú očnú linku.

V červenom kabáte

Červený kabát vás jednoznačne odlíši. Vďaka nemu vystúpite z davu, no nič nepreháňajte. Ak už nosíte červený kabátik, nemusíte mať aj červenú kabelku, topánky, čiapku, šál… Vyberte si jeden doplnok, ktorý skombinujete, pretože menej je niekedy viac.

V červenej je najteplejšie

Trendy budete v súprave šál a čiapka. Výrazné doplnky pekne dokombinujú váš zimný look.

Katka Veslárová

Zdroj:www.missbeautyaddict.com, www.desigual.com

womangalérie VŠETKY