Aký hlas je pre mužov sexi?

Pre mužov je vzrušujúce všeličo: To, čo sa páči jednému, nemusí už vonkoncom platiť u druhého. Napriek tomu, sú isté veci, ktoré sa päčia väčšine mužov. Ako je to napríklad so ženským hlasom? Aký hlas sa páči mužom?

Aký hlas

Sú jačavé a upišťané hlasy Američaniek, či Angličaniek pre mužov sexi ?

Veľakrát som počula, že mnohých mužov zvláštne priťahujú ženy, ktoré majú hlboký a často až tak trochu zachrípnutý hlas. Iným sa však oveľa viac páčia zvonivé dievčenské hlasy. Neviem si však predstaviť, ako sa mužom môžu páčiť hlasy herečiek účinkujúcich v amerických či anglických seriáloch, pretože tie ženy tam často pišťia až hrôza!!! Mimochodom, nie je to tak len vo filmoch – Angličanky a Američanky väčšinou takto pištia aj v reálnom živote. Je to snáď sexi??? Aký hlas sa teda páči mužom?

Vera

Milá Vera,

odjakživa mi bolo záhadou, ako to tí chlapi z „Anglosaska“ s tými svojimi ujačanými ženskými vydržia. Keď sa dve Američanky zvítajú, tak to je také pišťanie, ako keby dve myši zápasili v tej povestnej bojovníckej klietke. Až to uši trhá. O to viac mi udrela do uší, len čo som na Schwechate nastúpil do autobusu do Bratislavy, ľubozvučnosť hovoru našich dievčat a žien. Je to zaujímavé, ale sú jazyky sexi spevavé, ako napríklad španielčina, a sú jazyky štekavé, ako nemčina, ale aj chrochtavé, ako holandčina. Ale tá ľubozvučnosť slovenčiny je priam omamná! Len sa v tej omamnej slovenčine zle počúvajú vety typu „Kde si bol?“ alebo ešte horšie” „Kde si sa zasa vláčil?“, či: „Zase nie je vynesený smetný kôš”“ alebo hrozivé: „Zase nemám, čo na seba“. Milé dámy, berte si príklad z jednej mladomanželky, ktorá bez zaváhania a prílišného uvažovania zaviedla tento pozoruhodný zvyk do ich domácnosti: Nikdy sa nepýtala manžela, kam ide, a kedykoľvek sa v noci vplížil potme do postele, prekvapila ho očarujúcou vetou „Vitaj, doma“. A ráno opäť nič nevyzvedala. Tak teda takáto slovenčina je obzvlášť sexi!

Váš Lucian

Mohlo by vás zaujímať

ženy v mužskej košeli

Sú ženy v mužskej košeli sexi?

Je vzrušujúce, ak má žena na nahom tele mužskú košeľu? Čo muži považujú za sexi? Niektoré ženy zjavne majú v obľube mužský štýl obliekania – … Čítaj ďaľej

Čo si o nás myslia muži?

Kedy sme sexi?
Ako nás vidia?
Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám  .

Urobme si teda vo veciach jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V našej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Lucian.

Tento autor 7 kníh o partnerských vzťahoch, sexe a erotike písal dlhé roky pre ženské časopisy ako Slovenka, Eva, Rodina, Ženský magazín, magazín Moderná žena, Rebecca, Beauty and Woman, ale aj pre Playboy, či Kankán a teraz píše exkluzívne práve pre vás.

Vaše otázky pre Luciana môžete posielať na woman@woman.sk