Manžel mi nedovolí nosiť nočnú bielizeň!

Vzrušuje ho, keď spávam v jeho rozopnutom pyžamovom kabáte…

Čo muži považujú za sexi ?

V mužoch sa niekedy naozaj ťažko vyznať. Niektorí milujú na ženách zvodnú nočnú bielizeň a pre iných je na nahom ženskom tele zaujímavejší rozopnutý pánsky pyžamový kabát!

 “Páči sa mi krásna nočná bielizeň, ale vlastne mi je nanič, pretože môj manžel mi ju nedovolí nosiť: Veľmi ho vzrušuje, keď spávam nahá, alebo oblečená iba v jeho pyžamovom kabáte, ktorý mi  je, samozrejme, veľký a ešte ho musím mať aj rozopnutý. Nie je náhodou tak trochu úchyl…?”

 Linda

Linda,

prosím, nestrať sa v predstavách Tvojho manžela a a zachovaj si aspoň trošku zo seba samej. Ak Ti nevyhovuje, v čom spíš – teda v čom Ťa núti spať – porozprávaj sa s ním a ak máš rada nočnú bielizeň, tak ju choďte spolu kúpiť, kúpte to, čo sa Vám bude páčiť obom…  nie je predsa veľmi dôležité, v čom spíš, dôležité je to, v čom si večer ľahneš do postele. Presaď si svoje, pretože to je maličkosť, ktorá tiež formuje Vaše spolužitie. To vážne už kontroluje všetko – ešte aj to, v čom spíš? To si necháš?

Záver:

Pekná erotická nočná bielizeň nie je na spanie, ale hlavne na predohru, úlohou krásnej erotickej nočnej bielizne  je predsa navnadiť chlapa, aby ju zo ženy čím skôr vyzliekol. Keď zavriem oči a spím, tak mi je jedno, čo máš na sebe. Ak sa zobudím a chcem si chytiť,  tak si ten prsník nájdem, aj keby si spala vo vreci. 😛 Je jasné, že by bolo lepšie, ak by bolo zo saténu, alebo hodvábu… 😎 

Váš Patrik

Čo si o nás myslia muži?

  • Kedy sme sexi?
  • Ako nás vidia?
  • Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám ? . V poslednom období sa na redakciu www.woman.sk obracia viac čitateliek, ktoré stále menej a menej rozumejú názorom mužov na ich maličkosť. A tak neraz vznikajú nedorozumenia, trapasy, ale v niektorých prípadoch aj nejasnosti spôsobujúce slzy až bolesť.

Pokúsme sa teda konečne vo veciach spraviť jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V novej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Patrik, ktorý sa po ukončení svojich potuliek v cudzine po dlhšej odmlke ozval a teší sa na Vaše otázky…

Vaše otázky pre Patrika môžete posielať na woman@woman.sk