Plnšie líčka, mladší vzhľad. Dosiahnete ho do polhodinky

Krásne tvarované svieže líčka boli odpradávna symbolom mladosti, zdravia, krásy a zvodnosti. Ak máte od prírody vpadnuté lícne kosti, prípadne sú nevýrazné alebo vekom vaša pokožka a svaly v ich oblasti strácajú pružnosť, ideálnym riešením je pre vás modelácia lícnych kostí.

mladší vzhľad

Modelácia lícnych kostí je v dnešnej dobe veľmi obľúbený zákrok, ktorý vykúzli za polhodiny novú sviežejšiu a najmä mladšiu tvár. Mladým dámam zvýrazní líčka, prípadne pomôže domodelovať ich vzhľad podľa želaného tvaru, starším prinavráti stratené kontúry a sviežosť.

„V prípade lícnych kostí sa podľa veľkosti a tvaru používa buď kyselina hyalurónová, a to pri menších výplniach či korekciách,  alebo pri väčších crystalys, ktorý je výplňovým materiálom na báze hydroxyapatitu vápenatého. Efekt modelácie vydrží v prípade použitia kyseliny hyalurónovej 12 až 18 mesiacov a v prípade hydroxyapatitu vápenatého 18 až 24 mesiacov. Závisí vždy od aplikovaného množstva, vlastností pokožky a veku,“ hovorí riaditeľka Inštitútu zdravia a krásy FRAIS, MUDr. Vanda Przewlocka, PhD.

Bez bolesti

Modelácia lícnych kostí je vhodná aj pre pánov. Jedným z predpokladov úspešného zákroku je však konzultácia s lekárom. „Ten s vami prediskutuje želaný tvar lícnych kostí, pričom do úvahy berie aj váš vek a vlastnosti vašej pokožky. Efekt zákroku je viditeľný hneď po ošetrení,“ dodáva doktorka Przewlocka.

Ideálne je opakovať ošetrenie tak raz za rok, pričom tesne po ňom môžete mať niekoľko dní mierny opuch alebo modrinky. Celý zákrok sa robí v lokálnom znecitlivení, je komfortný a rýchly, preto sa nemusíte obávať bolesti.

Teraz modelácia- výplň lícnych kostí v akcii za 210 eur/ 1,25 ml (zahŕňa aj výkon lekára)

Platnosť kupónu je 60 dní od jeho zakúpenia.