Potrebujete si poriadne zregenerovať pleť? Skúste unikátnu kombináciu kyseliny a antioxidantov

Ak vaše kroky po izolácii a karanténe vedú hneď do estetického salónu, lebo vaša pleť zosivela a je dehydratovaná, stavte na najsilnejšiu hydratačnú látku v organizme. Keď obohatíte kyselinu hyalurónovú o antioxidanty, získate veľmi účinný nástroj na spomalenie starnutia. Hĺbková regenerácia Skin booster zjemní, rozžiari a omladí pleť.

Konečne sú salóny otvorené a vy môžete svojej pleti dopriať, čo jej bolo posledné dva mesiace odopierané. Injekčná výplň vrások kyselinou hyalurónovou patrí medzi najobľúbenejšie zákroky v estetickej medicíne. Vstrebáva sa postupne do hlbších vrstiev kože a hydratuje ju. Pokožka je vďaka tomu jasnejšia, vyhladenejšia a odolnejšia voči starnutiu.

„Pri ošetrení Skinbooster využívame monofázickú stabilizovanú kyselinu hyalurónovú obohatenú o antioxidaty. Antioxidanty majú schopnosť „pozametať“ voľné kyslíkové radikály spôsobujúce rozklad buniek a starnutie kože. Táto unikátna kombinácia pokožku nielen hydratuje, ale zlepší aj jej elasticitu, zjemní vrásky a pleť rozžiari,“ hovorí riaditeľka Inštitútu zdravia a krásy FRAIS, MUDr. Vanda Przewlocka, PhD.

Skvelé na ňom je, že odstraňuje aj drobné vrásky a zlepšuje celkovú štruktúru pleti. „Zákrok sa využíva k omladeniu tváre, krku, dekoltu alebo rúk. Skinbooster je možné využiť na úpravu pokožky s jazvami po akné. Pre ešte lepší efekt ho odporúčam kombinovať s inými omladzujúcimi ošetreniami – chemické peelingy, mezoterapia, rádiofrekvenčný lifting,“ dodáva odborníčka na estetickú medicínu.

Za dvadsať minút sa budete cítiť ako znovuzrodená. Na začiatok radí doktorka opakovať zákrok trikrát za tri týždne a potom raz za polrok. Bolesti sa báť nemusíte, všetko prebieha v lokálnom znecitlivení.

Teraz akcia – Skin Booster ošetrenie za 100 eur

Platnosť kupónu je 30 dní od zakúpenia