Aby nám nový rok splnil priania…

Do nového roku zvyčajne vstupujeme s rôznymi predsavzatiami

Niektoré veci by sme radi ponechali v minulosti a zbavili sa ich, ale po niektorých veciach zase túžime, aby sa nám splnili. Ako dosiahnuť splnenie svojich prianí?

Skúste takéto kúzlo:

nový rok

♥ Vyberte aspoň tri nepotrebné veci, ktoré vlastníte a nezištne ich podarujte – či už niekomu konkrétnemu, alebo ich venujte na charitu.

♥  Zoberte si čistý hárok papiera, zamyslite sa a potom naň napíšte všetko ťažké a zlé, čo ste prežili, čo vás trápi a sužuje a s čím by ste sa chceli nejako vyrovnať. Potom papier zrolujte a ihneď ho spáľte.

♥ Na ďalší čistý hárok papiera napíšte všetko, po čom túžite a čo by ste veľmi chceli, aby sa splnilo. Ale pozor! Nemali by to byť chvíľkové rozmary! Ale naozajstné túžby, na ktoré často myslíte a ktoré by ste chceli naplniť. Potom zapáľte nový oheň a odovzdajte mu všetky svoje priania a túžby, ktoré by sa mali splniť do roka a do dňa. Je dôležité, aby to, čo ste napísali, nikto okrem vás nevidel.  Toto kúzlo nemusíte urobiť bezprostredne na Nový rok, ale je vhodné urobiť ho začiatkom roka.

Kúzelná rada na záver:

Aby ste hneď na začiatku roka očistili svoj domov od zlých duchov a zabezpečili si šťastie, rozprášte okolo svojho príbytku soľ a potom ju vymeťte. Takto vymetiete zo svojho príbytku všetko zlé. Očistiť svoju domácnosť od všetkého zlého môžeme aj tak, že vylejeme vodu z balkóna. Len si dajme pozor, aby sme ju nááááááhodou nevyliali niekomu na hlavu…! 😛 Preto sa uspokojme radšej so symbolikou a vylejme z balkóna len trochu čistej vody z malého vedierka. Predtým sa ešte dobre presvedčme, či pod balkónom náhodou niekto nie je… 😀 

Save

Save