SPÄŤ
Ezoterika

Lunárny kalendár od 8. októbra

Od: Jana Vančová 8.10.2016
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Chcete vedieť, čo vás čaká počas nasledujúcich dní, v akých oblastiach môžete mať úspech a čo si bude lepšie odložiť na inokedy? Prečítajte si náš nový Lunárny kalendár od 8. októbra!

Lunárny kalendár od 4. októbra

Lunárny kalendár na 8. – 10. októbra:
Mesiac je teraz v období Kozorožca a ten nám dáva vytrvalosť, disciplínu a triezvy pohľad na vec. Telesne ovplyvňuje držanie tela, pohyb, kolená, nechty a pokožku. Tieto dni by sme mali využiť na príjemné chvíle so svojím partnerom – je viac než pravdepodobné, že to bude krásny čas vzájomného porozumenia. Nastávajúce dni sú ako stvorené na to, aby sme sa venovali svojej rodine. Tento víkend je vhodný aj na pekný výlet – či už vo dvojici, s priateľmi, alebo rodinný, s deťmi.

 

Zdravie a krása:

Dožičte si príjemnú prechádzku v prírode, ale nájdite si čas aj na starostlivosť o pleť, vlasy (vhodný čas na farbenie), nechty a pokožku. Urobme si masáž tela suchou rukavicou, aby sme odstránili odumreté čiastočky pokožky, potom sa osprchujme a pokožku tela dôkladne natrime výživným telovým mliekom alebo olejom. Nezabudnime ani na pokožku tváre a dožičme jej ošetrenie v podobe výživného krému. Večer je ideálny upokojujúci kúpeľ a pohoda vo vani s obľúbenou kúpeľovou prísadou – či už v podobe bylinkového odvaru, alebo s pridaním éterického olejčeka.

 

Záhrada a domácnosť:

Ak je vhodné počasie, porýľujeme všetky voľné záhony, zberáme zvyšnú úrodu a pripravujeme ju na ďalšie spracovanie. Do črepníkov na zimu si pripravíme pažítku a petržlen, aby sme mali dosť zelenej vňate na zimné mesiace. Zbierame liečivé rastliny, ktoré účinkujú pri kožných ochoreniach a  ekzémoch. Domáce práce a upratovanie nám pôjdu v tieto dni šikovne od ruky.

Chcete prejaviť city svojej láske, ale chýba vám odvaha?
Ak chcete niekomu prejaviť svoju lásku, ale chýba vám na to odvaha, dajte si do vrecka trochu vňate čerstvého tymiánu…

Recept na nedeľu: Chalupárska pochúťka

Recept na pondelok: Focaccia s cuketou

 

womangalérie VŠETKY