Neporiadok odhalí vaše tajomstvo!

Máte zmysel pre poriadok?

Alebo máte veci kade-tade porozhadzované a nikdy neviete nájsť to, čo práve hľadáte? Pravda je taká, že aj táto skutočnosť môže veľa prezradiť veľa o tom, aká v skutočnosti sme. Okrem toho, mnohí z nás sú takí, že majú sklon hromadiť neporiadok iba na určitých miestach – niekto má neporiadok v šatníku, iný na pracovnom stole, ďalší v predsieni, na pracovnom stole alebo v kuchyni. Ako to teda vlastne je…?

Neporiadok

Máte neporiadok na pracovnom stole alebo vo svojej pracovni?

Odkladáte si všetky účty, doklady, potvrdenky, či spisy? Máte pocit, že to všetky by ste ešte niekedy mohli potrebovať? Takéto sklony majú ľudia, ktorí sú vhodní na pozíciu stredných manažerov – krízové, náročné situácie a vysoké pracovné nasadenie znášajú veľmi dobre. Nielenže majú radi veci pod kontrolou, ale sa im to aj darí.

Máte neporiadok v skrini?

Ak patríte k ľuďom, ktorí majú plno oblečenia, čo je občas  celkom neprehľadne uložené, môže to byť znakom toho, že pociťujete potrebu byť neustále upravená, pretože práve toto, alebo aj toto, je základom vášho úspechu. To je celkom v poriadku – pokojne si kúpte ďalšiu blúzku, šatku, kabelku, či topánky, ale skúste si do ich ukladania zaviesť aspoň aký-taký systém.

Máte neporiadok na kuchynskej linke alebo stole?

Ak toho máte na kuchynskej linke alebo stole porozkladaného celkom veľa, je to signálom toho, že vašou najväčšou prioritou je rodina a priatelia – rada alebo rád sa o nich staráte a záleží vám na pocite spolupatričnosti.

Máte neporiadok na konferenčnom alebo nočnom stolíku?

Ak na konferenčnom alebo nočnom stolíku máte množstvo novín, časopisv a kníh, s ktorými sa neviete rozlúčiť, znamená to, že sa čulo zaujímate o svet a dianie okolo seba a že máte v sebe aj zdravú dávku zvedavosti.

Máte neporiadok v predsieni?

V prípade, že najviac neporiadku sa u vás doma nahromadí v predsieni, je to signál toho, že sa nadmieru usilujete o to, aby práca nezasahovala do vášho súkromného života a že celkom striktne oddeľujete to, čo je verejné a čo je iba vaše súkromie. Vo svojej podstate ste domácky typ.

A čo ak máte neporiadok všade?

Tak to už môže signalizovať len jedno: Ste jednoducho “bordelár” – alebo celkom spisovne neporiadnik, či neporiadnica! 🙂  Neporiadok v dome, neporiadok vo vzťahoch a žeby niekedy aj neporiadok v srdci…? 😛  V každom prípade však s vami nebýva nuda – najmä vtedy, ak hľadané veci nachádzate na tých najnezvyčajnejších miestach…! Asi sa ani veľmi nečudujete, že aj váš súkromný i pracovný život je plný nezvyčajných situácií, však? Alebo sa držíte onoho známeho: “Poriadok je pre blbcov – inteligent sa vyzná v chaose…?”  😈