SPÄŤ
Vzťahy a láska

Čo vám chýba v intímnom živote?

Od: Henrieta Karabova 19.1.2016
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Ani vy nie ste úplne spokojná?!

Mať pri sebe milovaného partnera je veľmi posilňujúce, príjemné, povzbudivé, ale aj vzrušujúce. Samozrejme, záleží od toho, do akej miery sme spokojné s našim milostným životom a do akej miery sa vieme otvoriť a úprimne rozprávať o svojich túžbach a predstavách.

v intímnom živote

Dole vodou

Nejedna vydatá žena, keď dôjde k otázke, či je po sexuálnej stránke spokojná, len mávne rukou, prípadne odvrkne, že to už nie je to, čo bývalo. Pre mužov je však neraz ťažké pochopiť myslenie žien a ešte ťažšie vydedukovať, čo ich žene chýba a čo by chcela, keď o tom nehovorí. Ženské myslenie je komplikované a často chceme od muža, aby sám prišiel na to, čo nám robí dobre a prečo sme nespokojné. Lenže to chceme nereálne.

Vždy je čo vylepšovať

Nedostatkom komunikácie vznikajú medzi partnermi mnohé nedorozumenia, nezhody a problémy, ktoré môžu prerásť do až do rozchodu. I keď sa môže mužom zdať, že svoju partnerku dokonale uspokojujú – i po stránke sexuálnej, realita zvyčajne býva taká, že nie sme až také spokojné a vždy je čo vylepšovať. Jednoducho v oblasti intímnej sféry sme náročnejšie ako muži.

Čo ženám v intímnom živote a pri milovaní chýba najviac?

1.Viac snahy

Nielen pri samotnom intímnom styku, ale aj pri zvádzaní a prvotných hrách pred sexom. Po rokoch spoločného života zohráva už svoju negatívnu úlohu stereotyp, a keď nedôjde k ozvláštneniu v intímnej oblasti, môže to skončiť zle-nedobre.  Samozrejme, nie je to len úlohou mužov, ale aj my by sme sa mali posnažiť spoločný sexuálny život ozvláštniť. Ak sa pridá aj partner a ukáže viac snahy o lepšie intímne spolužitie, oživí iskru, bude nás zvádzať, určite to oceníme. Niekedy stačí len malé gesto, krásna ruža, či iná pozornosť, aby sme videli, že o nás má stále záujem.

Snahu oceníme aj vo forme predohry, ktorá môže mať tiež tendenciu postupne miznúť zo sexuálneho života, ak tam aj niekedy bola. Mnoho žien oceňuje, keď ešte pred samotným pohlavným stykom dosiahnu vyvrcholenie iným spôsobom – napríklad pri orálnej predohre.

Aký je váš partner ?

2. Bozky počas milovania

Bozky sa často zo spolužitia postupne vytrácajú a je to na veľkú škodu. Nejde len o francúzske bozky, ale už aj tých obyčajných je čoraz menej, rovnako ako aj objatí a dotykov. Sex sa tiež už zaobíde aj bez bozkov, čo rozhodne nie je príjemné, pretože mu potom chýba šťava a pripomína iba technickú záležitosť. Takže, ak aj vám chýbajú bozky pri milovaní – smelo do toho, buď to partnerovi otvorene povedzte, ale ich iniciujte vy. Bozkávanie počas milovania zvyšuje pôžitok zo sexu, ale aj zintenzívňuje citové prepojenie páru.

3. Komplimenty

Čím dlhšie sme s partnerom, tým môžeme mať väčšie obavy, že už sa mu nepáčime tak ako kedysi . Každá žena potrebuje od partnera počuť komplimenty, i keď muži niekedy nechápu, prečo ich potrebujeme stále počuť, keď nám ich už raz povedali. Nakoniec, mužov tiež poteší kompliment, že boli v posteli úžasný, tak prečo by to nemalo tešiť nás. K spokojnosti oboch partnerov rozhodne pridá, keď si vedia medzi sebou obaja povedať, čo sa komu a ako páči.

-sz-

womangalérie VŠETKY