Aké chyby robíme najčastejšie pri online zoznamovaní?

Online zoznamovanie sa je veľkou výhodou, ale prináša aj pár negatív. Dôležité je, aby sme sa v týchto internetových zoznamkách vedeli pohybovať a správať. Viete, čo považujú muži za najväčšie chyby pri zoznamovaní a za neatraktívne spôsoby žien? Toto ich absolútne odradí!

chyby pri zoznamovaní
https://www.shutterstock.com

Kariéra je pre mňa všetko

Ak mu v rozhovore napíšeme, že je kariéra pre nás všetko alebo, že nás kariéra motivuje a podobne, vysvetlí si to po svojom. Pre muža to znamená, že sme osoba, ktorá zabudla byť ženou, nevenuje sa žiadnym príjemným aktivitám, stále len pracuje a potrebuje ukázať mužom, že je silná žena.

I keď je pre nás kariéra dôležitá, ak sme na zoznamke, zrejme hľadáme niečo iné ako kariérny postup. Preto odložme debaty o práci a úspechu na vedľajšiu koľaj a nerobme tieto chyby pri zoznamovaní.

Nepotrebujem muža

Ak nám uprostred rozhovoru vykĺzne veta, že my vlastne muža ani nepotrebujeme, ideme samy proti sebe. Muži chcú byť potrební a žiadaní. Ak povieme, že muža nepotrebujeme, nie je mu potom jasné, prečo sme na zoznamke a stratí záujem s nami komunikovať. Je možné, že máme za sebou zlé vzťahy, preto sa chránime slovami, že nepotrebujeme muža. V každom prípade, na takéto vyjadrenie si treba dať pozor. Obráti sa proti nám. Keď žena muža nepotrebuje, muž ju spravidla nedokáže milovať.

Žijem naplno

Pochválime sa tým, že žijeme naplno a náš život je plný dobrodružstiev. Možno chceme zaujať, ukázať, že nie sme žiadna „suchárka“. Ale zvyčajne to má opačný efekt. Pre muža, ktorý si s nami píše to zároveň znamená, že vlastne už nič nepotrebujeme, máme všetko, nestojíme o jeho spestrenie nášho života. Máme veselý život plný zábavy, šťastia, výletov, vzrušenia. Tak vlastne, načo by s nami bol?

Okrem toho, takéto vyhlásenie znamená, že sme si naplnili život všetkým okrem romantiky a intimity a nemáme záujem to meniť.