Vytúžený Valentín trošku inak

Máte už plány na Valentína?

A čo tak nikam sa nenáhliť, nebaliť sa, necestovať a užiť si romantický večer v pohodlí vášho domova? Tento rok je Valentín vo štvrtok, tak si vychutnajte pokoj a vzájomnú spoločnosť, no a ak sa dá, relaxujte a oddychujte. Nezabudnite romantický večer zakončiť osviežujúcim nealkoholickým drinkom.

Valentín trošku inak

 

Ženy najradšej dostávajú niečo hodnotné napríklad šperk, muži majú radšej skôr praktické darčeky. Čo keby ste tento rok sviatok zamilovaných prežili inak a nenaháňali sa za ďalšími darčekmi? Veď len nedávno sa skončili Vianoce. Buďte iní – originálni a darujte si navzájom deň plný pohody, lásky a romatiky.

Užite si vzrušujúci wellness pobyt bez toho, aby ste niekam chodili. Poradíme vám, ako na to. V prvom rade si vypnite mobily, aby vás naozaj nič nemohlo vyrušiť a venujte sa jeden druhému. Napustite si vaňu teplou vodou, pridajte bublinky, alebo soľ do kúpeľa. Po kúpelni rozmiestnite vonné sviečky a pustite si relaxačnú hudbu, môžu to byť napríklad vaše obľúbené alebo spomienkové piesne.

K relaxačnému večeru patrí aj chutný nealkoholický drink, ktorý dokonale doplní romantickú atmosféru. Inšpirujte sa tipmi na miešané drinky, ktoré bez problémov zvládnete sami doma. Nebojte sa experimentovať. Na prípravu drinkov odporúčame použiť minerálnu vodu Mattoni perlivú,  vďaka svojej osviežujúcej chuti a vyváženému zloženiu koktejl perfektne doplní.

Vášnivý Sharp Voice, ak máte radi štiplavé.    

Valentín trošku inak                                                                                  

Tajomný Mat&Toni, ktorý vo vás vzbudí túžby a vášne.

Valentín trošku inak

Svieži Green Temptation vás povzbudí a zároveň si podmaní vaše zmysly.

Valentín trošku inak