Vzťah s Vodnárom: Prečo je taký falošný?

Vplietol sa vám do život Vodnár? Možno ste po čase zistili, že nebolo všetko, čo hovoril alebo naznačoval až také úprimné, ako by ste očakávali. Prečo je toto znamenie zverokruhu také falošné a vzťah s Vodnárom komplikovaný?

Vodnár veľmi ľahko nadväzuje nové vzťahy, to však neznamená, že vás pustí tak skoro aj do svojho vnútra. Práve naopak. Iných ľudí si dokáže dlhé obdobie držať „od tela“, a preto sa v ňom málokto vyzná. Navyše, ľahko získa povesť ako falošný, neúprimný či prefíkaný.

vzťah s Vodnárom
https://www.shutterstock.com

Toto sú črty Vodnára, ktoré vedú k názoru, že je falošný a vzťah s Vodnárom komplikovaný:

Je asertívny

Vodnár je asertívny, a teda prejavujete sebaistú, silnú osobnosť, ktorú skutočne má. I preto sa môže javiť ako falošný. Jednoducho sa spoľahneme na niečo, čo povie, lenže on potom myslí na niečo iné a to ho zahltí až tak, že povedané nesplní. Navyše – nepotrebuje, aby sme posilňovali jeho dôveru a sebavedomie. Síce poďakuje, ale odignoruje všetko, čo ste práve povedali.

Ďalšou vecou je, že Vodnár napohľad dokáže seba i druhých držať v pokojnej kolektívnej spolupráci. Realita je však taká, že sa stará o svoju celkovú pohodu, nie o to, či bude alebo nebude našim priateľom.

Nezávislosť je pre neho najdôležitejšia

Ak máme v pláne zmeniť Vodnára alebo ho k niečomu prinútiť, zabudnime na to. Vodnár si vždy bude robiť vlastné veci – to čo chce sám a nie to, čo mu povieme. Falošne môže vyznieť to, že sa s ním na niečom dohodnete, ale potom z ničoho nič urobí niečo iné, čo si zaumieni – a bez akéhokoľvek varovania.  Jednu sekundu nás potrebuje, ale nasledujúcu sekundu už nie. Tým pádom vysielajú signály o falošnosti a nespoľahlivosti.

Mohlo by vás zaujímať

Erotický horoskop

Chcete upútať objekt svojich snov a neviete, ako na to? Aj tu je dôležité poznať znamenie zverokruhu svojho potenciálneho partnera! Na každého totiž platí niečo … Čítaj ďaľej

Šokuje chladom

Jednu sekundu si myslíme, že je náš najlepší priateľ, ale vzápätí sa dočkáme studenej sprchy. Nedokážeme mu prečítať myseľ, ani odhadnúť jeho ďalšiu reakciu. Vodnár je totiž veľmi nepredvídateľné znamenie

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach