Súťaž o voňavú starostlivosť z prírody Manufaktura

Česká spoločnosť Manufaktura predstavuje dvakrát do roka limitovanej edície, ktoré sa teší veľkej obľube medzi zákazníkmi. 1. septembra uzrela svetlo sveta nová limitovaná séria vytvorená hlavne pre jeseň a zimu. Tentoraz sa v Manufaktura inšpirovali drobnými červenými plodmi typickými pre naše lesy a kopce. Privítajte hrejivú brusnicu.

Súťaž o voňavú starostlivosť z prírody

Brusnica predstavuje lesné bohatstvo s obrovským množstvom vitamínov, minerálov a antioxidantov. O výnimočných účinkoch ukrytých v malých bobulkách vypovedá aj legenda, podľa ktorej ich využívali indiáni na liečenie rán spôsobených jedovatými šípmi nepriateľov. O stovky rokov neskôr sa o zázračných brusniciach dozvedeli Európania, a tak sa táto rastlinka dostala aj k nám. V našej kultúre sú neodmysliteľnou súčasťou tradičnej českej sviečkovej omáčky. Brusnica je však známa predovšetkým ako bojovník proti urologickým problémom, pôsobí protizápalovo, prispieva, posilňuje imunitný systém a potláča únavu.

Červený poklad našich lesov sa ukrýva aj v kozmetických produktoch z novej limitovanej edície Brusnica od českej poctivej značky Manufaktura a prináša tiež mnoho benefitov pre našu krásu – pýši sa vynikajúcimi hydratačnými, zjemňujúcimi, rozjasňujúcimi a omladzujúcimi účinkami. Výťažok z brusnice doplnený o mnoho ďalších prírodných aktívnych látok dovoľuje vzniknúť báječnej kozmetickej rade. Sprevádza ju hrejivo iskrivá ovocná vôňa a nežný dizajn. Nechajte sa inšpirovať relaxačným rituálom a užite si babie leto v spoločnosti šťavnatej Brusnice.

Teraz máte možnosť vyhrať tri produkty z tejto edície. Súťažíme o Iskrivý sprchovací & kúpeľový gél s mandľovým olejom a výťažkami z brusníc, ktorý zanecháva Vašu pokožku po kúpeli dokonale hebkú, mladistvo jemnú, zvláčnenú a predchádza jej vysušovaniu. Zvláčňujúce zamatové telové mlieko obsahuje zjemňujúci a omladzujúci extrakt z brusníc, regeneračný mandľový a ovsený olej, starajúci beta-glukán a panthenol. Vďaka týmto prírodným ingredienciám poskytuje suchej a unavenej koži na celom tele intenzívnu hydratačnú vzpruhu. Ochranný & výživný pleťový balzam chráni a rozmazná Vašu pleť. Obsahuje blahodarné bambucké maslo, ktoré má výnimočné regeneračné a hydratačné účinky. Výťažok z brusníc ochraňuje pokožku, rozjasňuje ju a spomaľuje proces starnutia. Obsiahnutý mandľový a ovsený olej sa pýši intenzívnymi hydratačnými vlastnosťami. Proti starnutiu pleti bojuje kyselina hyalurónová, ktorá má skvelé omladzujúce účinky.

Čitateľská súťaž o voňavú starostlivosť z prírody

Odpovedzte na jednoduchú otázku a zapojte sa do súťaže. Možno sa na Vás usmeje šťastie – Hráme o 3 balíčky… .

Traja z vás vyhrajú balíček kozmetiky od spoločnosti MANUFAKTURA.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

Súťaž o voňavú starostlivosť z prírody
limitovaná edícia Brusnica

MANUFAKTURA je unikátny 100% český koncept značkových predajní s vlastnou originálnou kozmetikou. Inšpiruje sa českou históriou, tradíciou a prírodou. Zakladá si na poctivej kvalite, lokálnom pôvode produktov, nápaditom dizajne a vysokom obsahu prírodných ingrediencií (väčšina kozmetických produktov ich obsahuje 97 – 99,5%). Manufaktura ctí tradície, krásy prírody a životné prostredie a je veľmi aktívna v oblasti ekológie a udržateľného rozvoja. Používa fľaštičky, ktoré sú vyrobené z PETov, ktorý je najkvalitnejším plastom a možno ho až 50x recyklovať. 80% z nich je navyše vyrobené s 25% prímesou recyklovaného plastu. Manufaktura sa tiež pýši výnimočným prvenstvom. Ako prvá spoločnosť v Čechách získala jediný medzinárodne uznávaný certifikát o netestovaní na zvieratách Human Cosmetics Standard.

Viac informácií a tipy na domáce kúpele s kozmetikou a kúpeľňovými doplnkami Manufaktura nájdete na www.manufaktura.sk.

Výhercovia:

  • Darina Rosíková
  • Petra Tomčíková
  • Ivica Krivá