SPÄŤ
Zlosované

Tesco mobile prináša bezstarostné hovory len za 3,90 €

Od: Henrieta Karabova 16.1.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

….a k tomu novoročnú súťaž o smartfón

Každý má rád prekvapenia. O to lepšie, ak viete, že môžete telefonovať a SMS-kovať do sýtosti.  Teda len za 3,90 na celý týždeň.

Tesco mobile

My ženy si jednoducho musíme všetko porozprávať a niekedy trvajú naše telefonáty poriadne dlho. Tesco mobile však prichádza s ponukou na bezstarostné volania a SMS do všetkých sietí, na celý týždeň, len za 3,90 .

Čo treba preto urobiť? Postup je jednoduchý:)

Staňte sa majiteľkou predplatenej karty Bodka  a aktivujte si balíček Týždňovka. Takto máte pod palcom kontrolu výdavkov a zároveň  maximálnu flexibilitu, už sa nemusíte starať o to koľko voláte, či esemeskujete. Nemusíte ani platiť za celý mesiac, platíte len sumu za aktuálny týždeň. Ak máte dostatok kreditu, balíček sa každý týždeň automaticky obnoví – máte to bez práce. Táto ponuka je momentálne najdostupnejšia na trhu predplatených kariet, ale i voči konkurenčným programom na faktúru.

Tesco mobile

Čo obsahuje balíček Týždňovka?

Obsahuje 1 000 jednotiek (jednotka je minúta volania alebo SMS) do všetkých sietí na Slovensku na 7 dní. Ak využijete Týždňovku štyrikrát počas mesiaca, platíte len 15,60 eura, čo je podstatne výhodnejšia cena za volania ako aktuálne dostupné ponuky na trhu.

Kde zoženiem predplatenú SIM kartu Bodka?

Tesco mobile

Je dostupná v predajniach Tesco po celom Slovensku aj v e-shope na webovej stránke www.tescomobile.sk. Zákazník si ju môže pohodlne objednať z domu i aktivovať cez internet. Doručenie SIM karty je pritom úplne zadarmo.

Čitateľská súťaž !!!

Odpovedzte na súťažnú otázku a jedného z vás vyžrebujeme a odmeníme smartfónom Huawei Y5 II od Tesco mobile.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!
 
 

Výhercovia:

Ing. Ivana Tomanová, Červený Kameň

 

womangalérie VŠETKY