SPÄŤ
Bio štýl

Testujeme pre vás: Bezlepkové sušienky bio malinové

Od: Jana Vančová 12.12.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Testujeme pre vás: Bezlepkové sušienky bio malinové

Bezlepkové sušienky bio malinovéKeďže som „bezlepkárka“ a občas si aj rada zamaškrtím, vždy sa poteším, keď nájdem nejaký nový a chutný bezlepkový výrobok, ktorý okrem toho, že je bezlepkový, má aj iné zdravotné benefity a okrem toho mi ešte aj chutí. S radosťou a nedočkavo som teda otvorila balíček  s Bezlepkovými sušienkami bio malinovými od českej rodinnej firmy Biopekárna Zemanka, ktoré na náš trh dodáva firma Anserini. Potešilo ma, že sušienky sú síce jemné a krehké, ale nedrobia sa. Príjemným prekvapením bola ich lahodná a decentná malinová chuť, ktorá nie je pri sušienkach a rôznych keksíkoch až taká obvyklá, ale práve o to je vzácnejšia.  Sušienky skvele chutia aj samotné. Výborné sú aj ku kávičke, čaju, alebo hoci aj k jogurtu, jabĺčku, či inému ovociu.

Skrátka, chutia kedykoľvek. Ich výhodou je aj to, že sú balené v malých, 100-gramových vrecúškach. Nie je žiaden problém zobrať si svoje obľúbené sušienky so sebou aj do kabelky, keby nás náhodou niekde nezaskočil malý hlad. Špeciálne tento prípad my, bezlepkári, dôverne poznáme. Cestujeme, alebo sa niekde zdržíme a potrebovali by sme niečo malé a bezlepkové pod zub. Ako naschvál nič také napochytre nemôžeme zohnať. Bezlepkové sušienky bio malinové sú teda nielen rýchlou a chutnou pomocou pre malý hlad, ale môžu byť aj príjemným obohatením nášho jedálnička. Vďaka príjemnej chuti potešia nielen dospelých, ale určite aj deti. Mimochodom, pochutnala si na nich aj moja malá päťročná susedka. 🙂

Plusy:

♥ Bezlepkové sušienky bio malinové  majú skvelú chuť

♥  Nedrobia a nelámu sa

♥  Okrem toho, že sú bezlepkové a v bio kvalite, neobsahujú ani vajcia, mlieko a palmový tuk

♥ Sú balené do malých, 100-gramových vrecúšok, takže ich bez problémov možno nosiť so sebou aj v kabelke a vždy, podľa potreby si otvoriť nové vrecúško s čerstvými sušienkami.

Mínusy:

♥ Ja konkrétne by som uvítala, keby sa vrecúško, aj napriek tomu, že je malé, dalo uzatvárať, pretože nedokážem zjesť 100 g sušienok na posedenie, takže ak vrecúško otvorím, musím mať so sebou nejakú gumičku alebo mašličku, aby sa mi obsah sušienok nevysypal do kabelky. Súčasne si však myslím, že pre väčšinu maškrtníkov asi nie je problém zjesť celý obsah vrecúška na posedenie. 🙂

Náš tip:

Ak si chcete zamaškrtiť a patríte do kategórie tých, ktorí držia bezlepkovú diétu, ochutnajte Bezlepkové sušienky bio malinové od českej rodinnej firmy Biopekárna Zemanka, ktoré na náš trh dodáva firma Anserini. Bio bezlepkové malinové sušienky od českej rodinnej firmy Biopekárna Zemanka sú sladené iba ryžovým a agávovým sirupom. Neobsahujú palmový tuk, lepok, mlieko ani vajcia. Sú certifikované ako bio produkt, bezlepkový produkt a vegan produkt.

Zloženie

Bio pohánková múka 46 %, bio nestužený rastlinný tuk (slnečnicový olej, kakaové maslo, voda, emulgátor: slnečnicový lecitín, kyseliny: kyselina citrónová), bio ryžový sirup, bio agávový sirup, bio kukuričná múka, pitná voda, bio malinový prášok 3,5  %. Neobsahuje žiadne kypriace látky.

Dominika

womangalérie VŠETKY