Viete, aké ženy sú najlepšími manželkami? Milovníčky mačiek!

Ak patríte k ženám, ktoré obľubujú mačičky, máte navrch! Milovníčky mačiek alias domácich „tigrov“ totiž majú niekoľko vlastností tej správnej manželky alebo ženy na dlhodobý vzťah a sú najlepšími manželkami. Prečo ich muži uprednostňujú? A to i vtedy, keď samotné mačky „nemusia“?

najlepšími manželkami
https://stock.adobe.com/sk/

Milovníčky mačiek majú veľké srdce a sú najlepšími manželkami

Starostlivosť o mačku je iná ako o psa. Pes je verný spoločník, mačka je samostatná a má vlastný „rozum“ – robí si čo chce. Samozrejme, je ju možné usmerniť. Špeciálne ženy, ktoré vlastnia mačku preto, že ju zachránili v nebezpečnej situácii majú veľké srdce. Verme však tomu, že všetky majiteľky ich milujú a dokážu šíriť lásku ďalej.

Vedia, že kľúčom k životu je rovnováha

Muži sa pri takejto žene nemusia obávať, že ich vo vzťahu „udusí“. Každá majiteľka mačky vie, že každá osobnosť niekedy potrebujú lásku, inokedy vlastný priestor. Okrem toho, že ho vyžaduje sama, dopraje ho aj partnerovi.

Neboja sa záväzku

Starať sa o mačku znamená veľký záväzok. Na druhej strane majiteľky mačiek vedia, že dlhodobý vzťah prináša aj pozitívne chvíle a rastie. Okrem toho sú do istej miery prirastené k svojmu domovu, takže vedia čo znamená usadiť sa a mať niekoho na starosti alebo za niekoho ďalšieho zodpovednosť. Je úžasné, keď s partnerom komunikujeme bez slov a rozumieme si už len pri pohľade do očí.

Vedia sa smiať

Majiteľkám mačiek spravidla nechýba zmysel pre humor. Ak ho aj kedysi nemali dobre vyvinutí, domáci miláčikovia ich naučili smiať sa. Vtipné kúsky, ktoré predvádzajú takmer každý deň nenechajú nikoho chladným.

Neutečú pred problémom

Problémy treba riešiť. To majiteľky mačiek veľmi dobre vedia, podobne poznajú situácie, keď mačky spôsobili doma nejeden problém alebo ich nedovolili spať lebo vystrájali. Napriek všetkému ich stále milujú. Nie sú to typy, ktoré by hodili zodpovednosť za hlavu, vzdali sa utiekli z boja. Už len samotný fakt, že mačky vyžadujú veľa starostlivosti a ich toaletu jednoducho nemôžete nechať nevyčistenú hneď z niekoľkých dôvodov znamená nonstop zodpovednosť.