Panna na mesiac jún

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

Veríte na minulé životy?

Stalo sa Vám už, že ste niekam prišli po prvý raz a mali ste pocit, že to miesto už poznáte? Alebo ste sa stretli s nejakým človekom, ktorého ste dovtedy nepoznali a bol vám taký blízky, ako by ste sa už poznali po celé roky? Mali ste krátke záblesky v životných situáciách, keď ste mali pocit, že toto sa už stalo…? Je to o tom, že duša človeka sa môže reinkarnovať nespočetne veľakrát, kým sa neočistí, nevyrieši karmu a nesplní svoju úlohu tu, na zemi. Nemôžeme si to pamätať, lebo by sme to psychicky neuniesli, ale v mozgu je uložená takzvaná šedá kôra, kde sú uložené  častice informácií. Môže sa vám to prejaviť v živých snoch, alebo keď sa pustíte do nejakej aktivity, ktorú ste predtým nikdy nerobili a vy to jednoducho viete… Všetko je to prepojené s minulými životmi. Preto by sme tentoraz chceli tak trochu nahliadnuť do minulých životov každého znamenia cez moje vízie a karty. Prajeme Vám príjemné čítanie.

Vaša Katarína

Panna na mesiac jún

Panna

Láska a vzťahy:

Nezadané Panny, v tomto období budete skôr úspešní a vyťažení v pracovnej oblasti. Prijmite ponuku na partnerstvo s človekom, ktorý je veľmi blízko vás – bude vám oporou, ale dajte tomu čas… To, že sa nevyjadrí hneď k otázke doživotného trvalého partnerstva, nemusí ešte znamenať, že nemá o vás vážny záujem.

Zadané Panny, netrávte každú chvíľu dôkladným pozorovaním vášho partnera a rodinných príslušníkov, lebo to môže narušiť harmóniu vo vašom príbytku. Buďte uvoľnení, otvorení a problémy riešte s humorom. Partner a rodina vám to s láskou oplatia.

Kariéra a financie:

V pracovnej a biznis oblasti by bolo načase, keby ste si už vyriešili finančné pohľadávky s vašimi dlžníkmi, aby ste ich potom mohli investovať do nových projektov, ktoré budú veľmi zaujímavé najmä okolo augusta a septembra. Ináč vám hviezdy celkovo v kariérnej, pracovnej a finančnej oblasti prajú.

Zdravie:

Dávajte si pozor na prechladnutie krížov a dolných končatín.

Vaše minulé životy:

Vaše duše patrili medzi prvých osadníkov nového sveta, čiže Ameriky. Boli medzi vami aj cestovatelia, piráti.

Švajčiarsko – obchodníci s diamantmi, výrobcovia šperkov a starožitníci.

znameniePanna

Panna (24. august – 23. september)

Manželstvá Panien

Láska Panna

Panna je pozorný milenec

Panna je síce málo iniciatívna, ale spoľahlivá

womangalérie VŠETKY