Letný relax vo dvojici

Myslíte si, že oddýchnuť sa dá len na dovolenke? Opak je pravdou. Niekedy je taký malý domáci letný relax dokonca lepší, ako keby sme sa hnali niekam na výlet, alebo na dovolenkový pobyt. Napokon, taký skvelý oddych dobre padne kedykoľvek – aj popoludní, či večer po práci. No a keď si takto úžasne oddýchneme aj vo dvojici, s partnerom, bude to ešte krajšie…

Letný relax
https://www.shutterstock.com

Stres nechajme za dverami a dajme si čaj…

Ak sa potrebujeme upokojiť, zabudnúť na starosti a naladiť sa s partnerom na rovnakú vlnu, pre začiatok si spolu vypime výborný, lahodný čaj, ktorý si pripravíme z takejto bylinkovej zmesi:

15 g listov z lesnej jahody, 10 g prasličky, 10 g vňate žihľavy, 10 g vňate tymianu.

Letný relax
https://www.shutterstock.com

Príprava:

Ak pripravujeme čaj pre dve osoby, vložíme do kanvičky 2 čajové lyžičky zmesi, zalejeme 500 ml prevarenej vody a necháme približne 10 minút vylúhovať. Po uplynutí tejto doby čaj precedíme a podľa chuti osladíme medom.

Mohlo by vás zaujímať

Na prírodnej vlne: s novým radom Naturally Good

Čo je trendom v tejto zrýchlenej a hektickej dobe? Clean beauty: prírodná starostlivosť šetrná k človeku i k životnému prostrediu. A v týchto šľapajach kráča … Čítaj ďaľej

Čistenie pleti a masáž tváre pre dvoch

Samozrejme, účinok ešte viac umocníme, ak si čaj nalejeme do pekných šálok a ešte viac si ho vychutnáme, ak si ho doprajeme po predchádzajúcej osviežujúcej sprche, ktorá odplaví únavu a prebudí naše zmysly a pripraví nás na ešte krajšie a príjemné zážitky. Napríklad na jednoduchú masáž tváre, ktorú si s partnerom vzájomne doprajeme. Budeme potrebovať čistiace pleťové mlieko, čistiacu pleťovú vodu a obľúbený pleťový krém. A aby sme relaxovali v prírodnom štýle, odporúčame použiť nový rad kozmetiky NIVEA Naturally Good.

Letný relax
https://www.shutterstock.com

Najprv si na tampónik nanesieme čistiace pleťové mlieko, dôkladne si ním vyčistíme pleť a nakoniec dočistíme a osviežime pleťovou vodou. Ak máme mejkap, zrejme si pleť radšej očistíme samy, ale čistenie partnerovej pleti vezmime radšej do svojich rúk. Záverečnú masáž pleti si doprajeme vzájomne – uvidíte, že to bude úžasný relax!

Oba čistiace prípravky ( Čistiace pleťové mlieko a pleťová voda s bio zeleným čajom Naturally Good, NIVEA) obsahujú výťažky z organického zeleného čaju. Čistiace mlieko jemne a účinne odličuje, poradí si i s vodoodolným mejkapom a riasenkou a odstraňuje z pleti nečistoty. Pleťová voda zasa slúži na dočistenie pleti a zanecháva pokožku čistú a sviežu.

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach