Vlasy koruna krásy

Naše vlasy tvoria rám k našej tvári a robia nás tak jedinečnými. Sú súčasťou našej osobnosti a hrajú dôležitú úlohu v tom, ako vyzeráme a ako sa cítime. Avšak v priebehu života sa každému druhému človeku stane, že mu život znepríjemňujú lupiny. Ak ste jedným z nich, sami viete, že to môže byť stresujúci stav. 

vlasy

Okrem diskomfortu spôsobeného svrbením kože, lupiny môžu mať tiež veľký vplyv na vaše sebavedomie a voľbu výberu oblečenia. Nedovoľte, aby lupiny obmedzovali  voľbu obliekania  a vašu sebadôveru. Nizoral® šampón na vlasy vám pomôže zbaviť sa lupín a začať žiť plnohodnotný život bez obmedzení. Nizoral® pomáha ľuďom už viac ako 30 rokov.  Na rozdiel od mnohých kozmetických šampónov proti lupinám, Nizoral® neodstraňuje len viditeľné príznaky lupín, ale lieči príčinu tým, že ničí huby, ktoré ich vyvolávajú. Zdravá strava s obsahom základných živín a vitamínov, prispieva k udržaniu zdravej pokožky ako aj pokožky hlavy.

Zbavte sa lupín medicínskym riešením.  Šampón Nizoral – bojuje s príčinami tvorby lupín.

Viac informácií nájdete aj na stránke www.nizoral.sk.

Nizoral šampón 2% obsahuje účinnú látku ketokonazol. Liekom Nizoral šampón 2 % je možné liečiť vlasatú časť hlavy a aj väčšie plochy na hrudníku alebo na tvári. Pred použitím si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľa alebo sa poraďte s lekárom/lekárnikom.