Čo je sexi po milovaní?

Je niečo, čo  je mimoriadne sexi  po milovaní …?

Čo muži považujú za sexi ?

Viem, že na túto otázku by asi veľa mužov odpovedalo rôzne – napriek tomu som si však istá, že názory na to, čo je „ po tom“ sexi a čo nie, sa medzi mužským a ženským táborom rôznia. Ja si napríklad myslím, že veľmi sexi a súčasne stimulujúce môže byť spoločné sprchovanie alebo spoločne vyfajčená cigareta. Muži si však možno myslia, že po sexe je sexi niečo úplne iné. Ako je to vlastne? Rada by som svojho priateľa v tomto zmysle príjemne prekvapila…

Viva

po milovaní

 

Viva,
každý pár si nájde to svoje –  to, čo mu najviac po “tom” vyhovuje:-). Niekedy je fajn niečo malé zjesť, alebo dať si kávu, alebo pohár vínka… musia mať dohodu, musí to OBOM vyhovovať….

Ja osobne preferujem a za najlepšie chvíle “po” považujem, ak tá chvíľa môže doznieť naplno. Teda pritúliť sa, pomojkať sa,  prípadne si pár minúť oddýchnuť.

Po krátkom oddychu už podľa nálady a chute – niekedy – cigareta (ak obaja fajčia), niekedy malé jedlo, niekedy čokoládka či koňak, niekedy ďalšie maznanie s ďalším čísielkom:-)
Hlavne NIE útek s ospravedlňujúcim pohľadom na hodinky – to fakt nie je sexi!

Čo si o nás myslia muži?

?Kedy sme sexi?
?Ako nás vidia?
?Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám ? . V poslednom období sa na redakciu www.woman.sk obracia viac čitateliek, ktoré stále menej a menej rozumejú názorom mužov na ich maličkosť. A tak neraz vznikajú nedorozumenia, trapasy, ale v niektorých prípadoch aj nejasnosti spôsobujúce slzy až bolesť.

Pokúsme sa teda konečne vo veciach spraviť jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V novej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Patrik, ktorý sa po ukončení svojich potuliek v cudzine po dlhšej odmlke ozval a teší sa na Vaše otázky…

Vaše otázky pre Patrika môžete posielať na woman@woman.sk