Pleť pripravená na dokonalé leto: Čistá a hladká

Čo je lepšie, ako prežiť horúce dokonalé leto bez mejkapu na tvári. Len tak na ľahko. Ak nemáte odvahu odhaliť vašu pleť pre jej nedostatky či príznaky starnutia, pomôžte jej. Na náš trh prišla japonská kozmetika s pravdepodobne najlepšou kyselinou hyalurónovou na svete. Lebo nie je hyalurón ako hyalurón.

dokonalé leto

Hlavným problémom bežných produktov obsahujúcich kyselinu hyalurónovú je, že neprenikajú dostatočne hlboko do kože. Molekuly kyseliny hyalurónovej sú totiž väčšie ako medzibunkové priestory.

Keď menšia je lepšia

 „Vedci v laboratóriu profesionálnej kozmetiky z Japonska Forlle´d znížili veľkosť molekúl kyseliny hyalurónovej, aby dokázala prekročiť túto kožnú bariéru,“ vysvetľuje riaditeľka Inštitútu zdravia a krásy FRAIS, odborníčka na estetickú medicínu MUDr. Vanda Przewlocka, PhD. Ich patentovaná molekula je 600 až 4000-krát menšia ako obyčajná molekula kyseliny hyalurónovej a preto je schopná preniknúť hlboko do vrstiev kože, hydratovať a regenerovať pokožku zvnútra až na bunkovej úrovni. Japonci teda vynašli alternatívu voči výplniam a injekciám. Ich technológie a riešenia boli ocenené Nobelovou cenou.

Mohlo by vás zaujímať

pekné prsia

Pekné prsia do plaviek? Vieme, ako na to

Teplejšie dni a odhalenejšie oblečenie vám opäť pripomenuli, že nie ste so svojim telom stopercentne spokojná? Ak chcete tento rok zažiť leto bez push-up podprseniek, skúste … Čítaj ďaľej

Čo dokáže hyalurón hlboko v koži

Kyselina hyalurónová je ideálna na omladenie pokožky a jej regeneráciu. „Produkty Forlle´d kombinujú nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú, nízkomolekulárny membránový proteín a ionizované minerály. Zložky produktov sú vysoko kompatibilné s ľudskými bunkami. Pomáhajú vytvárať a spájať fibroblasty, čím stimulujú syntézu kolagénu a elastínu. A práve pravidelným používaním sa kyselina hyalurónová dostáva hlboko do kože, kde pôsobí ako silný antioxidant, hydratuje a stimuluje regeneračné procesy,“ vysvetľuje doktorka Przewlocka výhody japonskej novinky oproti iným.

Čistá a hladká aj bez mejkapu

Kozmetika účinne zlepšuje spôsob fungovania pokožky, obnovuje jej štruktúru, regeneruje a revitalizuje ju. Je ideálnym riešením na oddialenie prirodzeného procesu starnutia a fotostarnutia pokožky, ako aj na problematickú aknóznu mastnú pleť. Na ošetrenia s touto kozmetikou dohliada v inštitúte FRAIS lekár. Procedúru sa zameriavajú na hĺbkové čistenie a omladenie. Podľa individuálnych potrieb a stavu pleti odborník zvolí najvhodnejšiu kombináciu produktov a postupov.

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach