SPÄŤ
Ezoterika

Rozmarínové kúzlo na krásu a mladosť

Od: Jana Vančová 8.3.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Poznáte niekoho vo svojom okolí, kto by nechcel vyzerať mlado a príťažlivo? Táto odveká túžba nedala spať už našim  predkom. Či už boli bohatí, alebo chudobní. Svoje o tom vraj vedela aj maďarská kráľovná Izabela, ktorej v 14. storočí istý pustovník poradil, aby užívala elixír z výťažkov kvetov rozmarínu. Jej premena a účinok tohto elixíru krásy vraj boli také dokonalé, že v 72 rokoch neodolal jej pôvabom ani poľský kráľ a požiadal ju o ruku… 😛 

rozmarín žena

Či to bolo skutočne iba kvôli jej pôvabu, sa dnes už asi môžeme len dohadovať, ale isté je, že rozmarín a jeho účinky si cenili ľudia už oddávna. V herbároch zo 16. storočia sa dokonca možno dočítať, že už len samotné vdychovanie vône, ktorú zo seba uvoľňujú lístky rozmarínu, udržuje mladosť… Prečo si to teda neoveriť a nevyskúšať rozmarínové kúzlo na mladosť?

Rozmarínové kúzlo na krásu

Budeme potrebovať:

5 kvapiek éterického rozmarínového oleja, 25 ml slnečnicového oleja, červený atrament, čistý kúsok papiera, pohár s pramenistou vodou, konárik rozmarínu.

Postup:

Zmiešame 5 kvapiek rozmarínového oleja a 25 ml slnečnicového oleja a tento olejček si prstami jemne vmasírujeme do vlasov až ku korienkom. Pri masírovaní privierame oči a vdychujeme krásnu rozmarínovú vôňu. Potom červeným atramentom napíšeme na papier svoje meno, do pohára s vodou ponoríme konárik rozmarínu a intenzívne myslíme na to, že si želáme byť mladí, krásni a milovaní. Ak chceme, aby kúzlo pôsobilo ešte lepšie, je dobré, aby sme svoje želanie vyriekli… Potom papier so svojím menom ponoríme do vody a keď sa atrament na papieri vo vode rozplynie, papier vyberte. Nakoniec si olej z vlasov zmyte, vlasy si normálne umyte šampónom, dôkladne opláchnite a pohár s vodou použite na úplne záverečné opláchnutie vlasov. Konárik rozmarínu, ktorý bol ponorený v pohári s vodou, noste po celý deň pri sebe, aby kúzlo pôsobilo ešte intenzívnejšie. Potom už stačí len čakať na výsledok – aké jednoduché… 😛 

Pozor, špeciálna ponuka:

KÚZELNÉ RECEPTY NA ČAROVNÝ ŽIVOT

Ak vás zaujímajú nielen čarovné a tajomné veci okolo nás, ale aj zvyky a obyčaje našich predkov, kúzla a triky, no a neohrdnete ani skvelými receptami s čarodejnými ingredienciami, určite sa vám bude páčiť aj knižka Kúzelné recepty na čarovný život! Môžete si ju kúpiť v kníhkupectve, alebo objednať práve TU:

Polia označené * sú povinné.

Objednávka

pro-044-kuzelne-recepty-na-carovny-zivot_3d_xxl

Záväzne si objednávam knihu "KÚZELNÉ RECEPTY NA ČAROVNÝ ŽIVOT"

Cena knihy je: 4,95 Eur, plus poštovné a balné 2,99 €. Súhlasím s jej poslaním Slovenskou poštou formou dobierky.


Celkom: 4,95
Poštovné a balné: 2,99 €

Spolu: 7,94

womangalérie VŠETKY