SPÄŤ
Zlosované

Pre všetky školské víťazstvá!

Od: Henrieta Karabova 31.8.2016
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Aj keď do začiatku nového školského roka zostáva ešte niekoľko týždňov, nakupovať školské pomôcky môžu rodičia pre svoje ratolesti už teraz. Všetky školské víťazstvá deťom uľahčia školské pomôcky, ktoré sú nielen praktické, ale hýria farbami a zaujímavými dizajnmi, inšpirovanými populárnymi postavičkami z animovaných filmov.

školské víťazstvá

Zoznam školských potrieb, ktoré potrebujete nakúpiť pre prváčika, alebo staršieho žiaka môže byť poriadne dlhý – u prváka sú to naozaj desiatky položiek. Rodičia by sa mali sústrediť na nákup kvalitnej školskej tašky, alebo batohu a kvalitných písacích potrieb, ktoré sú dôležité najmä pre prváčikov. Všeobecne odporúčame nakupovať pomôcky v sadách, v prepočte tak lacnejšie nakúpite ceruzky, ktoré sú v sade rozdelené aj podľa tvrdosti. Sady štetcov zasa môžu poslúžiť viac rokov, rovnaké pravidlo sa týka aj rysovacích pravítok.

školské víťazstvá

Širokú ponuku školských aktoviek, písacích pomôcok, zošitov nájdete už v týchto dňoch vo vybraných obchodoch Tesco. Celkovo si máte na výber z takmer 2 500 položiek a všetko nájdete na jednom mieste. V predajniach je pre rodičov pripravený leták so zoznamom základných pomôcok, s ktorým stačí prísť do oddelenia, kde je všetok tovar, ktorý bude každý školák potrebovať.

Čitateľská súťaž !!!

Odpovedzte na súťažnú otázku a tri z vás vyžrebujeme a odmeníme balíčkom školských potrieb od spoločnosti Tesco v hodnote 35 eur.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

Výhercovia:

1. Katarína Konečná, Chorvátsky Grob

2.Viktoria Vilhanova, Detva

3. Veronika Golhova, Vráble

Save

womangalérie VŠETKY