Štyri najčastejšie hriechy ženy

Nebojujte proti nim, ale užite si ich

Je všeobecne známe, že každá žena je hriešnica. Či už ide o menšie hriechy v podobe zbytočného nakupovania drobností alebo väčšie, ako je opakované porušenie diéty, nedokáže si ich odpustiť. Aj keď žena na čas odolá jednému pokušeniu, onedlho sa objaví iné, ktorému skrátka podľahne, ako napríklad čokoláde merci. Samozrejme, hriechy sú tiež korením života. Napriek tomu, že ženy vedia byť veľmi zásadové, sú veci, ktoré ich jednoducho dostanú. Preto je potrebné voliť menšie zlo, ktoré neuškodí a štyri najčastejšie hriechy ženy je potrebné čas od času dokonca vyhľadať a poriadne si ich užiť.

hriechy ženy

Nákup „zbytočností“

Pozná to každá. Idete na nákup jedla pre rodinu, ale do cesty sa akosi náhodou pripletie parfuméria, obchod s oblečením alebo aspoň regál s dekoratívnou kozmetikou. A tak nákupný košík vo finále zdobí pár nových topánok alebo aspoň lak na nechty či rúž v aktuálnej trendy farbe, ktorý ste skrátka potrebovali. Po návrate sa však doma rozhliadnete a zistíte, koľko vlastne máte topánok, bižutériu už nie je kam dávať a v zásuvke je hromada vyschnutých lakov na nechty.

Myšlienka na iného muža

Preháňajú sa vám v noci hlavou sny o sexi susedovi, aj keď vedľa vás „chrapká“ vaša životná láska? Nebojte sa, nie ste v tom sama. Svoju myšlienku si naopak užite. Pozitívne myslenie robí divy!

Káva a pokec namiesto fitness

Cesta do fitness sa akosi skomplikovala klábosením s kamarátkou. Už dlho ste sa nevideli a máte si toho toľko čo povedať. Z rýchleho posedenia pred cvičením je zrazu hodina a pol a vy už musíte bežať ďalej za povinnosťami.

Čokoláda

Čokoláda… Aj keď tá vlastne ani nie je hriech, ale odmena. Keď už vás nikto nepochváli, odmeňte sa sama. Napríklad za to, ako skvele ste splnili pracovnú úlohu, aký dobrý obed ste uvarili alebo že vaše deti sú šikovné, rovnako je to vaša zásluha. Pre túto príležitosť je tu merci v malom praktickom balení, svoju odmenu v 4 príchutiach tak môžete mať stále pri sebe. Potešte sa mliečnou, horkou, kávovou alebo orieškovou vždy, keď si to zaslúžite. Žena sa musí vedieť odmeniť, aj keby to mal byť občas hriech.

Save