Keď sa mužom páčia dlhé sukne…

Je možné, že sú aj muži, ktorých vzrušujú ženy v dlhých sukniach…?

Čo muži považujú za sexi?

Je jasné, že mužom sa páčia minisukne, ak odhaľujú pekné a štíhle ženské nohy. Všimla som si však, že v poslednom čase mužov nejako začali zaujímať aj ženy, ktoré nohy nielenže neodhaľujú, ale ich majú zahalené v dlhej sukni, siahajúcej až po zem. Dokonca sa za nimi ešte aj obzerajú. Aj keď vlastne nič nevidia. Tak toto mi teda vysvetlite! Žeby ich to, čo nevidia, vzrušovalo viac ako to, čo vidia…? 😛 

Linda

dlhé sukne

Linduška, zaskočila si ma. Rád sa pozriem na pekné nohy. Keď ich nevidím, tak si ich môžem síce predstaviť, ale nie som si istý, či sa obzriem. Isté je, že móda má svoje zákony a vlny a všetko tu už bolo a zase bude…  A maxi sa vráti, tak ako sa napríklad vráti aj ekonomická kríza… Chlapi sa asi obzerajú, lebo dúfajú že predsa len niečo uvidia…  Ja osobne maxi sukne až tak veľmi nemusím.

Čo si o nás myslia muži?

?Kedy sme sexi?
?Ako nás vidia?
?Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám ? . V poslednom období sa na redakciu www.woman.sk obracia viac čitateliek, ktoré stále menej a menej rozumejú názorom mužov na ich maličkosť. A tak neraz vznikajú nedorozumenia, trapasy, ale v niektorých prípadoch aj nejasnosti spôsobujúce slzy až bolesť.

Pokúsme sa teda konečne vo veciach spraviť jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V našej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Patrik.