SPÄŤ
Čo je sexi

Sú tanga nohavičky naozaj vzrušujúce ?

Od: Jana Vančová 25.2.2016
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Čo muži považujú za sexi ?

Naozaj sú muži takí vyvedení z miery, keď vidia ženu v tangáčoch?

„Celkom rada by som si urobila jasno v tom, či sa mužom páčia tanga nohavičky, alebo si to ženy iba myslia. Napriek tomu, že už nie sú žiadnym módnym hitom a modernejšie sú iné strihy, veľa žien ich stále uprednostňuje a nosí aj pod také oblečenie, kde sa to vôbec nehodí. Naozaj si chlapi myslia, že je to také vzrušujúce…?“

 
Erika
 tanga nohavičky
Erika,

ťažko povedať či sa mi páčia tango nohavičky… niekedy áno, niekedy nie. Keď si krásna vyšportovaná žena dá tangáče, resp. ich ukáže v správnej chvíľke, tak je to sexy. Taktiež ak sa náhodou v lete mihnú pod vypasovanou sukňou, teda len na sekundu, pretože ich fakticky nevidno –  áno, vtedy je to sexy. Ale keď si „teta“ čo má oveľa viac kilogramov ako rokov vo svojich džínsoch čupne a odhalí sa jej sortiment hodný mäsiara, tak ten pohľad je to dosť zlý aj bez tangáčov… no a keď z tých nohavíc vykuknú zarezané oranžové šnúrky, tak si proste poviem že tá žena stratila súdnosť, alebo sa nevidí… polozhnité pomaranče na pult predajne proste nepatria. Pritom jej to môže robiť akokoľvek dobre, no vyzerá to hrozne a je to nechutné, nech to znie akokoľvek cynicky.

Je to aj o spôsobe nosenia…pretože po ulici behajú aj také vzácne kočenky, ktoré si na seba dajú vrece od zemiakov a nosia ho tak, že sú dokonalo sexiJ.

Nie som tu na to aby som komentoval hygienické aspekty tango nohavičiek, poznám krásne mladé ženy, ktoré ich nosia niekoľko rokov, denne a za každých okolností, sú v zdravé, v pohode, a sú horúúúúce keď náhodou, mimovoľne, tak akoby ani nechceli ukazujú svoje krásne šťavnaté chrumkavé polovičky a…. pristane im to.

Tango nohavičky, alebo akékoľvek iné nohavičky sú v prvom rade spodná bielizeň. Spodná – nie vrchná. Teda ak majú byť na ukazovanie, tak hlavne v intímnych chvíľach a len na krátko – v mojom prípade vždy len na veľmi krátko J, pretože o nohavičky predsa nejde. Až keď potom, keď sa potom spolu dostaneme k tomu najdôležitejšiemu, sa pravda o tom čo je sexi a čo nie je, ukáže naplnoJ.

Záver: nosiť tangáče je naozaj sexi, je však potrebné, aby sa v nich ženy cítili komfortne a sebavedome, nosili ich hlavne kvôli sebe a pritom aj sexi vyzerali, chlapov vzrušovali a nie odrádzali a znechucovali – veď ich nosia aj tak trošku kvôli tým chlapom – či nie?

Váš Patrik

Čo si o nás myslia muži?

💗Kedy sme sexi?
💗Ako nás vidia?
💗Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám 😀 . V poslednom období sa na redakciu www.woman.sk obracia viac čitateliek, ktoré stále menej a menej rozumejú názorom mužov na ich maličkosť. A tak neraz vznikajú nedorozumenia, trapasy, ale v niektorých prípadoch aj nejasnosti spôsobujúce slzy až bolesť.

Pokúsme sa teda konečne vo veciach spraviť jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V novej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Patrik, ktorý sa po ukončení svojich potuliek v cudzine po dlhšej odmlke ozval a teší sa na Vaše otázky…

Vaše otázky pre Patrika môžete posielať na woman@woman.sk

womangalérie VŠETKY