Zemiakové placky s broskyňou

Doba prípravy 30 minútNáročnosť

Suroviny ma zemiakové placky s broskyňou:

1 kg zemiakov, 2 cibule, 6 strúčikov cesnaku, cca 150 g hladkej múky, 3 vajíčka, čierne mleté korenie, sušený majorán, soľ, 0,5 kg kyslej kapusty, 1 balenie plátkového syra, 1 broskyňový kompót, korenie Kráľovské zemiakové placky

Zemiakové placky s broskyňou
Zemiakové placky s broskyňou

Postup:

Pripravíme si zemiakové cesto na placky a upečieme. Popražíme si kyslú kapustu na cibuli.   Pripravené placky si naplníme popraženou kapustou a preložíme. Na placku dáme brokyňu a na broskyňu plátkový syr a dáme do mikrovlnky na 10 sekúnd aby syr sa trochu roztopil a pokryl  krásne broskyňu a všetko dozdobíme mozzarelou, cviklou, kapustou a paradajkou.

Autorka receptu: Anna, Svidník

Tip redakcie:

Na prípravu tohoto jedla môžete použiť korenie od spoločnosti SanusVia, ktoré je v bio kvalite, má zaručený pôvod a kvalitu. Je balené bez glutamanu, soli a iných prísad. Kvalitné korenie má samo o sebe prirodzenú silu, vôňu a chuť, inú než na akú ste bežne zvyknutí z obchodných reťazcov.

Korenie je špeciálne balené v originálnych papierových škatuľkách, ktoré sú zároveň aj koreničkami. Škatuľky alebo koreničky si môžete uložiť do štýlovej drevenej kazety tak, aby ste ich mali stále na očiach a vždy poruke ?.   Alebo si ich uložíte jednoducho doma do zásuvky.

Tak nechajte sa inšpirovať !!! ??

Koreničky a Štýlová drevená kazeta