SPÄŤ
Vzťahy a láska

Najčastejšie sny o vzťahu: Viete, čo znamenajú?

Od: Henrieta Karabova 8.2.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Je zaujímavé, že i keď každý žijeme v inom vzťahu, mávame niekedy veľmi podobné sny. Tu sú niektoré z nich, súvisiace so vzťahom. Viete, čo znamenajú?

Najčastejšie sny

1. Nevera

V prvom rade sa netreba desiť, pretože sen o nevere neznamená neveru v realite, nie je to žiaden dôkaz. Takéto sny odrážajú skôr naše pocity, neistotu v živote, obavy z toho, že sa staneme obeťou nevery. Tieto sny znamenajú, že váš vzťah potrebuje posilniť, potrebuje viac dôvery, novú iskru. Avšak niekedy nemusia mať nič spoločné s vašim partnerom.

Ak ste vy vo sne nevernou, môže to odzrkadľovať túžbu po obohatení sexuálneho života a nových skúsenostiach. Samozrejme, to tiež neznamená, že musíte byť neverná. Na mieste je porozprávať sa o svojich potrebách otvorene s partnerom.

2. Rozvod alebo rozchod

Takéto sny zvyčajne stvárňujú naše pocity hnevu, neistoty alebo hranice emočného rozpadu. Tiež však môžu slúžiť, ako pripomienka toho, aký sme vo svojom súčasnom vzťahu vlastne šťastní. Rovnako môžu symbolizovať oddelenie sa od iného človeka alebo veci v bdelom živote – nemusí ísť o partnera, i keď vo ste sa „to“ oblieklo do jeho tela. V každom prípade pre istotu sami sebe položme otázku, či chcete uniknúť z nejakého vzťahu a prečo. Vyriešme tento problém, pretože keď sa vyplavuje do snov, znamená to, že nás tlačí.

3. Žiadosť o ruku

Ak považujeme tento sen za nádherný, je slnením našich predstáv a ak sa náš partner nemá k činu, mali by sme mu to naznačiť. V prípade, že sa sníva osobám, ktoré nie sú vo vzťahu alebo sú v ňom len krátko, znamená to potrebu náklonnosti, istoty, bezpečia, stability.

Ak vás požiada o ruku niekto iný z nášho reálneho sveta, niekto, s kým nie sme vo vzťahu znamená to, že nás priťahuje. Nemusí to byť konkrétny človek, ale napríklad nejaká jeho vlastnosť – či už povahová alebo fyzická, niečo, čo hľadáme na svojom budúcom dlhodobom partnerovi.

4. Nekompatibilita

Ak sa nám sníva, že sa so svojím partnerom k sebe nehodíme, máme rozdielne názory, hádame sa, je to znakom nedostatku harmónie alebo pokoja v súčasnom vzťahu. Môže to byť varovanie, znamenajúce, aby sme dávali väčší pozor na citlivé veci v našom vzťahu a pracovali na porozumení a tolerancii. Najčastejšie ide o signál toto, že vzťah potrebuje nápravu, liečenie, zmenu prístupu, pretože to nemusí skončiť dobre. 

-sz-

womangalérie VŠETKY