Čo si obliecť na modernú svadbu?

Dostali ste pozvánku na modernú svadbu?

Mnoho párov, čaká na jar a leto, aby si v týchto krásnych rozkvitnutých mesiacoch roka povedali svoje ÁNO. Dostali ste pozvánku na modernú svadbu? Vyberte si niektorý z trendových outfitov!

na modernú svadbu

Nemusia to byť len šaty na modernú svadbu

Štýlová a jedinečná môžete byť v akomkoľvek type oblečenia. Podstatné je, aby bolo slávnostné a sedelo nám. Ak sa v oblečení necítime dobre, je to na nás vidno – a to nechce žiadna z nás. Šperkom svadobných hostí môžeme byť v maxi či mini šatách, overaloch, ale aj sukňových i nohavicových kostýmoch. Dnešné trendy, ktoré miešajú rôzne štýly sú zárukou, že si niečo výnimočné na modernú svadbu nájde každá žena.

Farby a vzory

Z farieb sú na takúto slávnosť vhodné jemné pudrové odtiene, špeciálne TOP farba roka – koralová alebo pudrová ružová. Skúsme s nimi kombinovať zlatisté odtiene a outfit zdôrazniť čiernou. Ak chceme dať prednosť maxi šatám, ne veľkom kuse látky skvele vyniknú vzory. Jarným trendom sú kvetinové motívy, ktoré vyniknú najmä na ľahkých transparentných materiáloch. Kvetinový vzor vynikne aj na šatách s odhalenými ramenami, ktoré ukážu krásny dekolt nositeľky. Ak sa lepšie cítime v dramatických farbách a strihoch, nikdy nič nepokazíme vo vínovo červenej, bordovej, tmavomodrej, či tmavozelenej. Veľkému čiernemu celku by sme sa však mali vyhnúť.

Prekvapivý úplet

AKo slávnostné oblečenie na modernú svadbu sa jednoznačne hodí ľahký jemný materiál. Novinkou medzi slávnostnými materiálny je jemný úplet. Úplet sa zvyčajne spája s teplými hrubými materiálmi a oblečením na studené obdobia, teraz vidíme, že to môže byť aj úplne ináč. Slávnostnosť zvýrazníme zaujímavým strihom – napríklad na jedno rameno.

Týmto zvýrazníme krivky

Ak chceme očariť svojimi starostlivo pestovanými krivkami, siahnime po unikátnou outfite: obtiahnutých šatách na krku upevnených do stojačika z materiálu obohateného metalizovanými vláknami.

Krivky nemusia zdôrazniť len vypasované šaty, ale aj overal z jemného materiálu, bez rukávov. Módne sú skrátené trojštvrťové nohavice.

Foto: Mohito