SPÄŤ
Pohyb

Začnime žiť zdravo: S trénerkou na Dosah!

Od: Henrieta Karabova 2.3.2015
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Predstavujeme: Trénerku na Dosah a jej novú rubriku! Začnime žiť zdravo, je najvyšší čas!
Čoraz viac žien prichádza na to, že zmena životného štýlu nie je len o diétach, ale aj o očiste mysle, prebudení nových energií a naštartovaní nového zdravého životného smeru. Nielen pre tieto dámy, ale najmä pre tie večne neúspešné a neveriace sme pripravili pravidelnú rubriku, ktorou nás povedie osobná trénerka Alexandra Machanová.

trener na dosahZmeňme myslenie
Na to, aby sme zmenili svoj životný štýl k zdravšiemu, nepotrebujeme chodiť do fitka, ani držať diéty. Prvým a najdôležitejším krokom je zmeniť myslenie. „Znižovanie nadváhy je dlhodobá záležitosť spojená so zmenou životného štýlu. K nej sa môžete dopracovať, keď budete dodržiavať niekoľko zásad,“ vysvetľuje osobná trénerka.

Stačí v podstate málo
Naučme sa formulovať krátkodobé ciele a plniť ich. Cvičme a správne sa stravujme najbližšie tri dni, týždeň, dva, mesiac… Dôležité je nenútiť sa do ničoho, vyberieme si pohyb, ktorý nám prináša radosť a s ním príde aj motivácia.

Tréner (skutočne!) na Dosah
Projekt Tréner na Dosah znamená skutočne na DOSAH. V akom zmysle? „Pravidelne s mnohými ľuďmi komunikujem na Facebooku, pracujem aj formou virtuálnych tréningov, snažím sa byť ústretová voči širokej verejnosti, nielen voči mojej klientele. Snažím sa nachádzať cesty k pohybu a zdravej strave nenásilnou formou – žiadne diéty. Ak niekto potrebuje radu, som tu na Dosah …“, tvrdí A. Machanová.

Aj táto zmena ide cez žalúdok
Nikdy nedosiahneme vytýčený cieľ, ak neupravíme aj svoje stravovanie. Ako na to? Alexandra Machanová vám prezradí princípy zdravého stravovania, pripraví návrh jedálnička, rozvrh pohybových aktivít, prinesieme vám príklady cvikov na jednotlivé partie, ktoré môžeme robiť aj doma a množstvo ďalších šťastnému životu prospešných záležitostí. Dočítania!

trener na dosahKto je Alexandra Machanová:

* 39-ročná trénerka, manažérka, matka, kouč,

* v minulosti mala viac ako 30 kg nadváhy, ktorú dokázala pevnou vôľou zdolať,

* na základe vlastných skúseností sa snaží pomôcť bežným ženám, matkám, ktoré nemajú čas sa o seba starať, a preto častokrát utiekajú k diétam a k pohybu, ktorý im nevyhovuje,

* zameriava sa aj na ľudí, ktorí nevnímajú pohyb ako súčasť svojho života: na ľudí s nadváhou, ktorí majú problém cvičiť vo fitness centrách, na ľudí, ktorí nemajú čas pravidelne na cvičenie dochádzať, na seniorov, na tehotné, na mamičky s deťmi, aj na psičkárov,

* venuje sa spájaniu rôznych voľnočasových aktivít tak, aby vyúsťovali do zdravého fyzického pohybu.

Sabína Zavarská

womangalérie VŠETKY