SPÄŤ
Čo je sexi

Zakazuje mi sprchovať sa po milovaní!

Od: Jana Vančová 2.5.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Čo muži považujú za sexi ?

Je pravda, že sa mužom nepáči, keď si po milovaní chceme dať sprchu?

„Nedávno sa mi stala taká zvláštna vec. Po prvý raz som sa milovala s mužom, s ktorým sa už nejaký čas stretávam. Samozrejme, že už boli medzi nami všelijaké intímnosti, ale teraz to bolo po prvý raz, čo sme spolu boli tak naozaj a mali sme poriadne horúci sex…!

Všetko bolo úžasné a strašne vzrušujúce – ale iba do chvíle, keď už bolo po všetkých nežnostiach a ja som sa rozhodla, že sa idem osprchovať. Nemyslela som tým nič zlé, iba som chcela, aby som ráno, keď sa prebudí po mojom boku v posteli, opäť bola krásna, voňavá a vzrušujúca. 

Predsa len – veď to bolo prvý raz, čo sme boli takto spolu… Keď som sa však vrátila k môjmu milovanému, dostala som riadnu ľadovú sprchu. Opýtal sa ma, či sa mi niečo nepáčilo, alebo či sa mi nebodaj hnusí, keď som ho takto rýchlo túžila zo seba zmyť..!.

Bola som v šoku a snažila som sa mu vysvetliť, že som chcela byť kvôli nemu sexi aj neskôr v noci, aj ráno, po prebudení, ale on mi povedal, že preňho by bolo skutočne sexi a vzrušujúce to, keby som po milovaní a maznaní zaspala v jeho náručí…
Čo si o tom myslíte? Nie je to náhodou tak trochu nechutné…? Alebo žeby som ja ešte nevedela, čo je dobré?

Kika

sprchovať sa po milovaní

Kika, 

predstav si že by to on spravil Tebe. Ako by si sa cítila? Nezdalo by sa Ti, že chce zo seba zmyť všetky stopy po Tebe? Že Ti dáva najavo svoj odpor k Tvojim pachom, potu, telesnu ako takému?? Možno si nikdy takto neuvažovala… Bolo to Vaše prvé milovanie a to, čo Ti povedal, je pre Teba veľmi dobrá správa. Asi to s Tebou myslí vážne.

Veď on len chcel, aby si s ním zdieľala tie krásne chvíle doznievania Tvojho chvenia a vlnenia, jeho únavy po vyvrcholení. On sa chcel s Tebou láskať, mojkať Ťa, hladkať Ti členky, kúsať predlaktie, škrabkať  Ťa za uškom, zdriemnuť si  zapletený do Tvojho tela. Alebo len si položiť ruku na Tvoju ešte stále horúcu, voňavú a orosenú kvetinku a druhú možno na prsník, nechcel prísť ani o sekundu toho najkrajšieho.

Keď sa vrátiš zo sprchy, už nemáš na sebe stopy spoločného milovania. Zmiešanej vône lásky, ktorá je unikátna, lebo je výsledkom spojenia dvoch originálnych bytostí – jedinečná – nie je taká iná na svete. To je len Vaša vôňa. Keď sa vrátiš zo sprchy,  už sa stratí oheň, už sa stratí tá krásna atmosféra splynutia, ktorá je po milovaní ešte vo vzduchu, ktorej je plná miestnosť aj Vaše srdcia a telá… On Ťa asi fakt miluje. 🙂 Nechaj to na ňom, nech Ti naznačí, ako Ťa vníma. Veď ak by bolo treba, on Ti určite povie, aby si hodila sprchu…

Na záver:

Kika, teš sa,  že Ťa chce takú, aká si. So všetkým! Aj keď si spotená a nielen v perfektnom stave. Nauč sa počúvať jeho signály, ochutnaj niekedy jeho pot, sliny, spermie, ovoňaj ho, olíž ho pod pazuchou keď spí…  😛 Poznaj aj samu seba, maj sa rada. Samozrejme, ak s tým máš akýkoľvek problém, hovorte o tom a prípadne choďte od seba čím skôr. Ak si v týchto základných veciach nebudete rozumieť – nemá to význam. Buď máte zhodu, alebo nie!  Tu sa kompromisy nerobia.

Váš Patrik

Čo si o nás myslia muži?

💗Kedy sme sexi?
💗Ako nás vidia?
💗Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám 😀. V poslednom období sa na redakciu www.woman.sk obracia viac čitateliek, ktoré stále menej a menej rozumejú názorom mužov na ich maličkosť. A tak neraz vznikajú nedorozumenia, trapasy, ale v niektorých prípadoch aj nejasnosti spôsobujúce slzy až bolesť.

Pokúsme sa teda konečne vo veciach spraviť jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V novej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Patrik, ktorý sa po ukončení svojich potuliek v cudzine po dlhšej odmlke ozval a teší sa na Vaše otázky…

Vaše otázky pre Patrika môžete posielať na woman@woman.sk

womangalérie VŠETKY