Vzrušujú ho dobrodružné intímnosti

Ahojte,

Mám priateľa, s ktorým si povahovo, aj intímne veľmi rozumieme a myslím si, že by to mohlo byť ešte krajšie, keby… Keby sa môj priateľ nevyžíval v extrémnych situáciách a nenútil ma k intímnostiam najmä na miestach, kde nás môže niekto pristihnúť, alebo tam, kde to vôbec nie je pohodlné. Na výlete v lese, na prechádzke v parku, pod bránou či vo vchode nejakého domu, pri kúpaní vonku…

Keď sa chcel so mnou milovať minulý rok na dovolenke v mori, považovala som to za veľmi vzrušujúce, navyše, poznali sme sa ešte len krátko, tak som to pripisovala tomu. Vtedy sa mi to ešte páčilo – aj keď oveľa príjemnejšie, a najmä pohodlnejšie, by to pre mňa bolo v hotelovej izbe, kde sme bývali dva týždne. Nepotrebujem predsa k tomu divákov, ani stres, že nás niekto pristihne a uvidí! Keď sme to naposledy spolu robili v lese, doštípali nás mravce, inokedy sme chytili kliešťa, alebo sme sa napochytre museli zahaliť, aby nás v akcii nepristihla kompletná rodinka na výlete.

Bolo to hrozné a veľmi som sa hanbila. Sľúbil mi teda, že toto už opakovať nebudeme, ale onedlho sme to absolvovali na toaletách na lodi, kam sa za mnou prešmykol a dokonale sa vzrušil, aj dosiahol vrchol, napriek tomu, že zvonka klopkali už ľudia na dvere, pretože sa im to už videlo nejako dlho…Znovu som sa hanbila ako pes, ale môj priateľ žiaril nežnosťou a spokojnosťou.

Čo mám s ním robiť, aby sa nejako umúdril? Zdá sa mi totiž, že najlepších a najsilnejších výkonov je schopný práve v takýchto vyhrotených situáciách a vtedy je aj naše milovanie veľmi intenzívne. Ale ja som z toho nanič, pretože si to nemôžem vychutnať tak, akoby som to chcela a stále mám strach z odhalenia. Chcem tak veľa, keď sa túžim milovať krásne, nežne, dlho a potom aj vášnivo a intenzívne niekde, kde budeme len sami dvaja? Veď takto sa bojím aj vzdychnúť…!

Bianka

intímnosti

Woman radí:

V rubrike “Woman radí “na vaše otázky pravidelne budú reagovať Karin a Štefan. Keďže zvyčajne ide o  medziľudské vzťahy, citové problémy, ale aj iné otázky intímnejšieho charakteru, s ktorými si neviete poradiť, možno vám pomôže, ak sa k vášmu problému vyjadrí žena i muž. Dúfame, že vám pomôžeme správne sa rozhodnúť…

intímnostiAko to vidí Štefan:

Bianka, už sme na tomto mieste o tom hovorili… v sexe je dovolené všetko, čo je príjemné obom partnerom a čo obaja akceptujú – a to sa týka aj miesta. Ak Ti prekáža miesto, kde Tvoj partner chce s Tebou súložiť, ak nebude akceptovať Tvoju výhradu a bude naliehať aj napriek Tvojmu odporu – tak ide o znásilnenie, a teda o trestný čin – pretože to spravil proti Tvojej vôli. Znie to kruto, ale je to tak!

Čo máš z takého sexu, počas ktorého sa cítiš ponížená, vystrašená  a zahanbená? Akú budúcnosť má váš vzťah, pokiaľ budeš stále ustupovať? Skús mu to preto trpezlivo vysvetľovať a pokiaľ nepochodíš – choď od neho. Hlavne, prosím, neber ohľad na to, že je najviac vzrušený práve na takých miestach, ktoré Tebe nevyhovujú. Možno to nemá s tým miestom ani nič spoločné a je vzrušený len preto, lebo má s Tebou sex proti Tvojej vôli a je skrytý psychicky narušený násilník. Kompromisy vo vzťahoch sú niekedy O.K. – ale tie hranice akceptácie, teda mieru prijateľnosti a príjemnosti určuješ v tomto prípade TY. 

intímnostiAko to vidí Karin:

Bianka, milovanie dvoch ľudí, ktorí sa ľúbia a túžia po sebe, je najkrajšie vtedy, ak intímne chvíle prežívajú obaja intenzívne, ak sa nikto z nich nemusí kvôli tomu druhému do niečoho nútiť a ak je to pre oboch krásny a vzrušujúci zážitok. Je síce pekné, že Tvoj partner je schopný úžasných výkonov, ale ak to má byť najmä v takých vyhrotených a extrémnych situáciách, o akých píšeš, nie je to žiadne víťazstvo. Najmä ak Tebe takýto sex nevyhovuje, určite by ste si o tom mali pohovoriť. Ak Ťa má rád a vo všetkom si rozumiete tak, ako píšeš, určite nájdete nejaký kompromis. Nepredpokladám, že by si sa partnerovi chcela prispôsobiť a začala by si takisto nachádzať potešenie v nebezpečnom milovaní, keď vás niekto môže pristihnúť – hoci aj takých párov je dosť… 😛 Dôležité však je, aby sa to páčilo obom.