SPÄŤ
Ezoterika

Horoskop na koniec leta

Od: Jana Vančová 27.8.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Leto sa pomaly blíži ku koncu a vy máte pocit, že ste si ešte ani poriadne neoddýchli a nenačerpali dostatok energie? Alebo ste dokonca ešte na žiadnej dovolenke ani neboli a asi to ani nestihnete? Dobrá správa je, že dokonale zrelaxovať, oddýchnuť si duševne i telesne a ešte aj načerpať dostatok energie môžete aj bez drahej dovolenky – stačí len vedieť, ako na to…

žena venček

Baran

Barani potrebujú rýchlo vydávať energiu. Aj stres najlepšie odbúrajú pri športovaní a súčasne načerpajú aj silu. Ležanie a leňošenie na pláži, či len tak pri bazéne, im vôbec nevyhovuje, ani neprospieva. Ak trávia dovolenku pri vode, mali by sa často popri vode prechádzať, alebo sa venovať  nejakým športom – napríklad hrám s loptou. Energiu si však kedykoľvek skvele môžu dobiť tancom, či posedením pri ohni – či už vonku, alebo pri krbe.

Tip na upokojenie mysle a načerpanie energie:

Barani, ktorí sa potrebujú upokojiť a súčasne načerpať novú vitalitu, mali by pobudnúť na rozkvitnutej lúke – najlepšie ešte zavčas rána, keď sa ešte v kvetoch drží rosa. Môžete si ľahnúť priamo do trávy, alebo na deku a vnímajte čarovnú silu prírody – ak je to možné, sadnite alebo ľahnite si tam, kde sú fialové kvety a bylinky – tie majú výborný vplyv na vašu myseľ.

Nezabudli ste si prečítať základný horoskop na august?

Ak áno, skúste si prečítať – do konca mesiaca ostáva ešte pár dní a všeličo sa môže splniť: Baran na mesiac august

Býk

Býci si radi vychutnávajú sladké ničnerobenie. Túžia byť rozmaznávaní a radi si doprajú príjemné veci. Samozrejme, páči sa im, ak ich navyše, ešte aj obdivujú. Vyhovuje im odpočinok pri vode, ale aj prechádzky popri vode, na morskom pobreží, alebo len tak, okolo jazera. Milujú pikniky, aj odpočinok v tráve – keď si môžu zdriemnuť.

Tip na upokojenie mysle a načerpanie energie: 

Napriek tomu, že Býci si radi vychutnávajú pokoj, v čase, keď cítia, že by potrebovali reštart, alebo ich začínajú zmáhať depresie, mali by začať robiť niečo aktívne: Novú energiu, ktorú tak veľmi potrebujú, im dodá beh – vyvetrajú si pri ňom dôkladne hlavu, rozprúdia si pri ňom energie, spomalia proces starnutia  a najmä – zlepší sa im nálada a získajú nový elán. Beh by ste do svojho programu mali začleniť buď ráno, ešte predtým, než sa pustíte do svojich povinností, alebo večer, aby ste jednoducho vypustili starosti z hlavy.

Nezabudli ste si prečítať základný horoskop na august?

Ak áno, skúste si prečítať – do konca mesiaca ostáva ešte pár dní a všeličo sa môže splniť: Býk na mesiac august

Blíženci

Blíženci sú v neustálom pohybe a zhone, takže odpočívanie niekde na pláži a slnenie pri vode je pre nich ťažko predstaviteľné. Keďže však veľmi milujú dotyky a pohladenia, veľmi dobrým relaxom sú pre nich masáže – či už relaxačné, liečivé, alebo športové.

Tip na upokojenie mysle a načerpanie energie:

Blížencom veľmi môže pomôcť joga – najlepšie cvičenie jogy pod holým nebom. Pri cvičení si urovnajú myšlienky a emócie a ujasnia si, čo chcú a akou cestou to dosiahnuť. V skutočnosti  vraj naše vnútro vie, čo je pre nás najsprávnejšie, ale na to, aby sme si to uvedomili a rozpoznali to, musíme nájsť súlad s vlastnou dušou. Ak s jogou ešte nemáme žiadne skúsenosti, mali by sme sa obrátiť na nejakého vhodného učiteľa, ktorý nás povedie správnym smerom.

Nezabudli ste si prečítať základný horoskop na august?

Ak áno, skúste si prečítať – do konca mesiaca ostáva ešte pár dní a všeličo sa môže splniť: Blíženci na mesiac august

Rak

Raci často bývajú viac či menej uzavretí – nepotrebujú okolo seba veľkú spoločnosť, ale majú zmysel pre humor a bývajú dobrí spoločníci. Veľmi ich dokáže uvoľniť tanec, ktorý ich často vie zbaviť aj zábran.

Tip na upokojenie mysle a načerpanie energie:

Keďže Raci bývajú kritickí nielen voči svojej osobe, ale aj voči svojmu okoliu, oslabujú takto svoje jadro a sami ho uvádzajú do disharmónie. Svoju vinu na tom má aj skutočnosť, že sa v mysli často vracajú do minulosti, neraz zbytočne prehodnocujú veci a vedú únavné dilemy sami so sebou. Aby sa zbavili podráždenosti, precitlivenosti a aby si zbytočne nerobili nepriateľov aj tak, kde nie sú, mali by vyskúšať arteterapiu – teda tvorivú prácu pod holým nebom. Je jedno, či to bude maľovanie, kreslenie mandál alebo hoci aj vyfarbovanie obrázkov, či niečo podobné – ide o to, aby ste rozveselili to vnútorné dieťa, ktoré žije vo vás.

Nezabudli ste si prečítať základný horoskop na august?

Ak áno, skúste si prečítať – do konca mesiaca ostáva ešte pár dní a všeličo sa môže splniť: Rak na mesiac august

Lev

Levi zbožňujú slnko, a preto im vyhovuje oddych na pláži pri mori, ale hocikde pri bazéne, pri rybníku, alebo hoci aj v kúpeľoch. Dôležité je, aby okolo boli ľudia, ktorí by ich obdivovali. Tú, ktorí majú radi šport, vyberajú si také, aby sa mohli predviesť – napríklad tenis, golf alebo iné, kde môžu predviesť svoju šikovnosť. Takmer všetci milujú posedenie pri ohni či krbe a k tomu dostatok dobrého jedla i pita.

Tip na upokojenie mysle a načerpanie energie:

Levi, ktorých trápia negatívne, skeptické myšlienky a cítia, že by potrebovali nejakým spôsobom dobiť energiu, mali by ju skúsiť nájsť u stromov. Vyberte sa do parku alebo na iné príjemné miesto a nájdite si strom, ktorý vás priťahuje – možno sa vám zapáči svojím vzrastom, vôňou, či celkovo niečím, čo vás bude priťahovať. Ak sa takéhoto stromu zatúžite dotknúť a budete sa pri tom cítiť dobre, našli ste si „svoj“ strom, ktorý vám dodá energiu a zbaví vás negatívnych myšlienok.

Nezabudli ste si prečítať základný horoskop na august?

Ak áno, skúste si prečítať – do konca mesiaca ostáva ešte pár dní a všeličo sa môže splniť: Lev na mesiac august

Panna

Panny, ktoré si chcú oddýchnuť a zbaviť sa stredu, nepotrebujú k tomu veľa ľudí okolo seba – skôr im vyhovuje pokoj, niekedy aj samota. Šport určite nie je pre nich to pravé – pomôcť by im však mohla joga, pri ktorej by si oddýchli.

Tip na upokojenie mysle a načerpanie energie:

Ak chcete počúvať svoje vlastné „ja“, upokojiť sa, ponoriť sa do seba a pritom načerpať potrebnú energiu, mali by ste navštíviť jaskyňu – v nej zanecháte svoje starosti, reštartujete svoju myseľ a naučíte sa lepšie rozpoznať svoje potreby a túžby. Je možné, že takto nájdete aj nové cesty na riešenie problém, ktoré vás už dlhšie sužujú.

Nezabudli ste si prečítať základný horoskop na august?

Ak áno, skúste si prečítať – do konca mesiaca ostáva ešte pár dní a všeličo sa môže splniť: Panna na mesiac august

Váhy

Váhy rady tancujú, jazdia na bicykli (dokonca sa im zvyčajne páči cvičenie aj na domácom stacionárnom bicykli) a páčia sa im aj kolektívne športy, ktoré ich nabíjajú energiou . Ak by ich však niekto nútil chodiť na nejaké náročné turistické túry, celkom iste by u nich nepochodil…

Tip na upokojenie mysle a načerpanie energie:

Ak potrebujete dobiť energiu, mali by ste využívať zázračnú energiu a moc Slnka, ktoré vám nielen zlepšuje náladu a rozosieva pokoj v duši, ale pomáha telu produkovať aj cenný vitamín D, čím si posilníte aj tvorbu sérotonínu, čiže hormónu šťastia. Využite teda slnečné dni na to, aby ste načerpali slnečnú energiu, vitalitu a dobrú náladu do zásoby. Ak sa vyberiete na prechádzku, chodievajte radšej cez deň, keď svieti slniečko.

Nezabudli ste si prečítať základný horoskop na august?

Ak áno, skúste si prečítať – do konca mesiaca ostáva ešte pár dní a všeličo sa môže splniť: Váhy na mesiac august

Škorpión

Škorpióni majú radi vodu a takisto sa radi pohybujú v jej blízkosti. Páči sa im člnkovanie, prechádzky po tajomných miestach, hradoch a zámkoch – zrelaxujú vždy, keď prídu do nejakého kontaktu s nadprirodzenými vecami a javmi.

Tip na upokojenie mysle a načerpanie energie:

Keďže živlom Škorpiónov je voda, a tá je premenlivá, podobné je to aj so Škorpiónmi – raz sú plní energie, radosti zo života a optimizmu, kým inokedy sú plní pochybností a môžu ich trápiť negatívne myšlienky. V týchto situáciách, keď sa Škorpióni potrebujú vyrovnať s rôznymi premenlivými energiami, ktoré na nich vplývajú, im veľmi môže pomôcť napríklad taiči. Tí, ktorí ho cvičia pravidelne, tvrdia, že sa im počas cvičenia rozlieva príjemný pokoj, rovnováha a cítia sa šťastne…

Nezabudli ste si prečítať základný horoskop na august?

Ak áno, skúste si prečítať – do konca mesiaca ostáva ešte pár dní a všeličo sa môže splniť: Škorpión na mesiac august

Strelec

Strelci si najlepšie oddýchnu pri pohybe, pričom musí byť zapojené aj myslenie a sústredenie, aby mohli ukázať svoju šikovnosť a vedomosti. Potrebujú stále nové výzvy a aktivity, ale aj spoznávať zaujímavé miesta, ktoré potešia ich dušu a môžu im priniesť novú inšpiráciu a oživiť myšlienky.

Tip na upokojenie mysle a načerpanie energie:

Strelci, ak potrebujú upokojiť myseľ a načerpať energiu, mali by chodiť do prírody, a to najmä tam, kde sa možno kochať krásou kvetov a voňavých byliniek. Kontakt s bylinkami, pohľad na ne, ich zbieranie a vdychovanie ich vôní doslova oživuje dušu i telo Strelcov. Samozrejme, dobre urobia, ak si bylinky aj nazbierajú pre seba do zásoby a potom čerpajú silu a energiu z čajov, ktoré si z nich pripravia. Ak nemôžete chodiť do prírody a na bylinky tak často, ako by ste si to predstavovali, obklopte sa bylinkami doma a pestujte ich v kvetináčoch. Dobre padne, ak ku nim občas v priebehu dňa, či večera, privoniate a pomrvíte medzi prstami..

Nezabudli ste si prečítať základný horoskop na august?

Ak áno, skúste si prečítať – do konca mesiaca ostáva ešte pár dní a všeličo sa môže splniť: Strelec na mesiac august

Kozorožec

Kozorožci veľmi radi cestujú a zdolávajú prekážky, aby dokázali sebe i iným, akú majú výdrž. Ak chcú dobre zrelaxovať a podporiť svoju výdrž, pomáhajú im výlety do skál a na kopce, kde si rýchlo dobíjajú energiu.

Tip na upokojenie mysle a načerpanie energie:

Keďže Kozorožci patria k veľmi pracovitým a usilovným ľuďom, ktorí si toho dokážu naložiť na plecia naozaj poriadne veľa, vo vlastnom záujme by si mali ujasniť, čo je pre nich prioritné a bez čoho môžu žiť. V opačnom prípade by sa mohli prihlásiť zdravotné problémy. Ak máte pocit, že už je toho všetkého akosi dosť, naučte sa relaxovať  – vo vašom prípade napríklad pri dobrej hudbe. Muzikoterapia má na ľudí vo vašom znamení takmer zázračný vplyv. Dôležité však je, aby hudba nebola príliš hlučná a priveľmi dynamická – takú môžete počúvať, keď sa chcete zabávať, ale nie vtedy, ak potrebujete oddych. Ale na to prídete sami..  čo tak skúsiť to napríklad s vážnou alebo meditačnou hudbou?

Nezabudli ste si prečítať základný horoskop na august?

Ak áno, skúste si prečítať – do konca mesiaca ostáva ešte pár dní a všeličo sa môže splniť: Kozorožec na mesiac august

Vodnár

Vodnári majú radi aktivity, ktoré im umožnia odpútať sa od všednej reality – majú radi nezvyčajné veci, miesta a dobrodružstvá. Milujú lietanie a radi navštevujú rôzne pamiatky – to im pomáha byť originálnymi a súčasne sa ponoriť čo najhlbšie do svojho vnútra, po čom občas veľmi túžia.

Tip na upokojenie mysle a načerpanie energie:

Mnohí Vodnári majú v tomto roku pocit, akoby ich niečo spútavalo a zväzovalo a že by sa potrebovali slobodne nadýchnuť – potrebujú sa nutne uvoľniť a zbaviť sa toho, čo ich ťaží, aby sa neprejavili zdravotné problémy. Priam zázračne a oživujúco na Vodnárov pôsobí cestovanie a poznávanie nových miest – či už doma, alebo v zahraničí. Často však stačí aj pozorovanie krás prírody, pohľad na krásne kvety, stromy, meniacu sa prírodu… Mimoriadne očistný a oživujúci je pre Vodnárov pohľad na vodopád. Pozorovanie padajúcej vody vo vodopáde má na dušu zaťaženú nánosmi mučivých myšlienok a ťaživých energií doslova zázračne liečivý účinok.

Nezabudli ste si prečítať základný horoskop na august?

Ak áno, skúste si prečítať – do konca mesiaca ostáva ešte pár dní a všeličo sa môže splniť: Vodnár na mesiac august

Ryby

Jemné a citlivé RybyRyby majú radi zvieratá a rady sa s nimi hrajú. Páči sa im pobyt na romantických miestach a ak pociťujú smútok v duši, mali by sa vybrať na výlet do krásnych hradov či zámkov.

Tip na upokojenie mysle a načerpanie energie:

Trápia vás mnohé veci, ktoré vám prichádzajú do života a neviete si ich vysvetliť – možno však iba nemáte čas na to, aby ste sa v pokoji ponorili do svojich myšlienok. Podarí sa vám to, ak budete čo najviac času tráviť v prírode, najlepšie pod holým nebom – počas dňa môžete sledovať oblaky na oblohe a skladať si v nich vo svojej fantázii rôzne obrazy, večer sa zadívajte na oblohu posiatu hviezdami. Ak si ľahnete do trávy na deku a budete vnímať všetko to krásne vôkol seba, upokojíte sa, načerpáte energiu a získate odpovede na mnohé otázky. Pomáha vám aj počúvanie zvukov prírody – spev vtákov, žblnkot vody, bzučanie včiel, či šumenie lístia vo vetre…

Nezabudli ste si prečítať základný horoskop na august?

Ak áno, skúste si prečítať – do konca mesiaca ostáva ešte pár dní a všeličo sa môže splniť: Ryby na mesiac august

womangalérie VŠETKY