SPÄŤ
Vzťahy a láska

Valentínske milovanie podľa zverokruhu

Od: Jana Vančová 11.2.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Ste presvedčení, že znamenie zverokruhu nemôže veľa napovedať o vašich intímnych záležitostiach? Tak si prečítajte, aké milenecké schopnosti vám nadelili hviezdy a aké bude vaše milovanie podľa zverokruhu… 😛

milovanie podľa zverokruhu

Baran

Ľúbostné praktiky ľudí narodených v znamení Barana sú naozaj zaujímavé – zdĺhavé dvorenie, tajné túžby, ale ani rýchla korisť – to naozaj nie je nič pre vás. Potrebujete skutočnú výzvu a o svoju lásku ste ochotní aj bojovať. Do nového vzťahu i lásky sa vrháte vždy so skutočným nadšením, zvyčajne sa nechcete poučiť minulosťou a vždy ste skalopevne presvedčení, že tentoraz je to úplne iné ako inokedy a že ste stretli svoju osudovú lásku…

Erotika:

Veľmi vás vzrušuje rafinované zvádzanie, máte zmysel pre romantiku a veľa pre vás znamenajú obdivné pohľady – či už do očí, alebo na iné časti tela… Vždy to však chcete byť práve vy, kto určuje, čo, ako a kedy sa bude diať v posteli. Napriek tomu, že občas snívate aj o experimentoch v tejto oblasti, ale napokon – zvyčajne kvôli pohodlnosti – ostávate verní klasickým polohám.
Skvelí partneri: Strelec, Ryby, Škorpión, Lev, Váhy.

Býk

Ľudia narodení v znamení Býka si zakladajú na stabilnom vzťahu. Je pravda, že o svojich túžbach a potrebách nehovorievate veľmi otvorene, ale to ešte neznamená, že nemáte cit pre zmyselnosť. K partnerovi dokážete byť tolerantní, ale nesmie vám byť neverný – to neviete odpustiť…

Erotika:

Navonok sa môžete zdať ako pokojný človek, ktorého hneď tak len niečo nerozhádže a nevzruší, ale ak nájdete svoj protipól, ktorý odhalí a splní vaše tajné želania, ste mu bezvýhradne oddaní.
Skvelí partneri: Kozorožec, Škorpión, Rak, Panna.

Blíženci

Ak s niekým flirtujete a provokujete ho, znamená to, že si objekt vášho záujmu takto testujete, či spĺňa vaše túžby a predstavy. Dôležitá je nielen krása, či sympatický zjav, ale človek, ktorý je hoden vašej lásky, by vás mal obdivovať a mal by mať zmysel pre intelektuálne debaty.

Erotika:

Vaše sexuálne praktiky sú pozoruhodné – celkom vás totiž dokáže rozpáliť a nažhaviť aj taká situácia, že si s partnerom nežne doberáte jeden druhého, prípadne sa o niečom hašteríte alebo nežne zápasíte – až nakoniec skončíte pri milovaní. Mimochodom, pri milovaní občas aj radi hovoríte a riadite sa zásadne svojím inštinktom. Skvelí partneri: Vodnár, Baran, Rak, Lev.

Rak

Vo svojej podstate ste trochu  nesmelí a máte strach z odmietnutia. preto najradšej vyčkávate, kým ten prvý krok urobí ten druhý. To však neznamená, že by ste nemali nároky – naopak, veľmi dobre si premyslíte a vyberáte, s kým budete tráviť svoj čas a koho budete ľúbiť. Nezáväzné flirtovanie a randenie – to nie je nič pre vás!

Erotika:

Svoje obavy a rozpaky dokážete odložiť až vtedy, keď partnerovi úplne dôverujete. Najvyšším prejavom dôvery je, ak sa mu zveríte so svojimi erotickými fantáziami a dovolíte mu, aby vám ich napĺňal. Pevný vzťah si ceníte viac ako vášeň. Skvelí partneri: Ryby, Škorpión, Panna, Rak, Býk.

Lev

Ľudia narodení v znamení Leva bývajú typickí svojím spontánnym prejavom, smiechom a potrpia si na svoj zovňajšok. O obdivovateľov nemávajú núdzu, ale ich kritériá spĺňa zvyčajne len výnimočná bytosť, ktorá ich neobmedzuje.

Erotika:

Pri milovaní bývate vášniví a hraví, ak máte vhodnú náladu, nepohrdnete ani novými technikami, polohami, či erotickými hračkami. Keďže však vaša túžba po nepoznanom je značná, môže vás to zvádzať k nevere.
Skvelí partneri: Baran, Vodnár, Ryby, Kozorožec.

Panna:

Ľudia – Panny mávajú síce vysoké nároky, ale zaujímavé je, že majú sklon priťahovať k sebe bezstarostných partnerov, ktorí nie sú práve najvhodnejší pre vážny vzťah. Ak sa stane, že opätovne majú smolu na takýchto partnerov, ktorí im svojím prístupom k životu nevyhovujú, nie je žiadnou výnimkou, že sa rozhodnú radšej ostať single.

Erotika:

Nemáte problém zaľúbiť sa, ale máte veľmi silnú sebakontrolu a tak sa ostýchate povedať, čo vás vzrušuje a teší. Ak si však niekto získa vašu dôveru, tomu sa naplno otvoríte a milovanie s ním si skutočne užijete. Skvelí partneri: Kozorožec, Vodnár, Rak, Býk.

Váhy

Flirtovanie je vašou záľubou a vôbec nie je nezvyčajné, ak máte  niekoľko ľúbostných romancí súčasne, pretože sa neviete rozhodnúť. Ak partner, či partnerka začne na vás naliehať, aby ste sa rozhodli, pociťujete to ako obmedzovanie a zvyčajne sa vrhnete do náručia niekomu inému. Vy samotní však iba zriedkakedy bývate iniciátormi rozchodu.

Erotika:

Už len samotný váš pohľad býva zmyselný. Netreba sa teda čudovať, že komplimenty a vzrušujúce dotyky veľmi rýchlo končia v posteli. Orgazmus najradšej prežívate v jednom okamihu s partnerom…
Skvelí partneri: Strelec, Vodnár, Ryby, Lev, Blíženci.

Škorpión

Vo vzťahu chcete mať hlavné slovo. Ak naozaj milujete, na svojho partnera či partnerku dokážete žiarliť a mávate majetnícke sklony. Patríte k verným partnerom, ale za svoju vernosť požadujete od partnera totálnu oddanosť a lásku – takmer stále.

Erotika:

Láka vás rafinované milovanie a milujete novinky v tejto oblasti. Jediné, po čom v žiadnom prípade netúžite, je sado-maso. O tom, čo sa deje za dverami spálne, zásadne nerozprávate, ale vaši blízki vedia, či ste šťastní.
Skvelí partneri: Kozorožec, Lev, Panna, Býk, Rak.

Strelec

Láske ani vášni sa nebránite, flirtovanie vás teší a nerobí vám žiadny problém. Iba máloktorí Strelci túžia usadiť sa a venovať sa iba svojim blízkym. Keď však majú deti, dočasne skrotnú a usadia sa kvôli nim. Aby ste boli šťastní, nemožno vás obmedzovať a robiť si na vás vlastnícke nároky. Výčitky a žiarlivostné scény môžu spôsobiť, že sa ocitnete v náručí iného partnera…

Erotika: 

Milovanie je pre vás krásnou hrou a dokážete si ho náležite vychutnať. Ste hraví a zvedaví a s pôžitkom preskúmavate každý kúsok partnerovho tela. V sexuálnych radovánkach máte naozaj výdrž a páči sa vám aj orálny sex.
Skvelí partneri: Vodnár, Baran, Blíženci, Váhy, Lev.

Kozorožec

Napriek tomu, že v hĺbke svojej duše ste romantici, svoje city a emócie ťažšie dávate najavo. Možno aj preto, že sami na seba ste prísni, prakticky  založení a máte morálne zásady. Ak vám niekto vyzná lásku a povie vám, že ste sexi, máte sklon reagovať ironicky.

Erotika:

Nestačí vám iba splynutie tiel – potrebujete aj splynutie duší… Preto sa domnievate, že partner sa aj sám dovtípi, po čom túžite a snívate – napríklad aj o nežnom láskaní jazykom…
Skvelí partneri: Baran, Lev, Kozorožec, Býk, Rak.

Vodnár

Pre vás je dôležité, aby človek, po ktorom túžite, bol nielen príťažlivý, ale aby bol aj vašou spriaznenou dušou. Ak nájdete takého partnera či partnerku, môže to byť naozaj krásne. Vo svojom vnútri  sa však vždy tak trochu obávate, či vás vážny vzťah či manželstvo nepripraví o ilúzie. Z hĺbky svojej duše neznášate príkazy a rôzne ultimáta – ak vám partner robí niečo také, môže vás stratiť…

Erotika:

Keď sa uistíte o tom, že objekt vašich túžob skutočne milujete a že vaše city sú hlboké, dokážete byť veľmi zmyselní a dobrí milenci. Oveľa viac vám však zvyčajne záleží na uspokojení svojho partnera, než na vlastných túžbach. Skvelí partneri: Strelec, Vodnár, Blíženci, Váhy.

Ryby

Ak po niekom túžite a milujete ho, dokážete sa mu tak dokonale prispôsobiť, že onedlho začnete kopírovať jeho zvyky, štýl i potreby. Skrátka, milovanej osobe sa snažíte dokonale prispôsobiť a veríte, že takto budete šťastní.

Erotika:

Milovanie si dokážete naplno vychutnať, a to nielen fyzicky, ale aj vzdychmi a niekedy aj nežnými slovíčkami. Ak máte potrebu, aby sa váš partner či partnerka venovali nejakej vašej erotogénnej zóne, nerobí vám problém dať to najavo.
Skvelí partneri: Kozorožec, Škorpión, Rak, Blíženci.

womangalérie VŠETKY